20 Ocak 2014

Teledünya (Türksat) Sinyal Sorunu Yaşıyorum!

Yaklaşık 2 aydır Teledünya evde bağlanmış olmasına rağmen ne interneti nede televizyonu doğru düzgün kullanabiliyorum. Televizyon izlerken sinyal sorunu ile karşılaşıyorum sürekli. İnternet ondanda beter. Hızı sürekli inip yükseliyor, nette kopmalar oluyor. 55 saniyelik video bile çoğu zaman açılmıyor.


Arıyorum ilgileneceğiz diyorlar ama ses yok. Bir zaman sonra düzeltmek için geliyorlar 1 gün düzgün 1 hafta sorunlu. Kapatmak istiyorum bu ne ya diyorum iyi kapatalım sözleşmeniz olduğu için sözleşme süresinin parasını istiyorlar. Kullanamadığım şeyin neden parasını ödeyim. Bunların düşüncesi zaten bu kız attı 2 yıllık imzayı bana ne ister kullanabilsin ister kullanamasın kimin umrunda modundalar.

Feyza 111 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2244376 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Modem arayüz güvenlik duvarı kanal ayarlarınız iletmiş olduğunuz mail adresinize iletilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2244376 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön