04 Eylül 2014

Teledünya (Türksat) Sinema Kanalı Üyeliği!

Teledünya(TÜRKSAT) 111115****no'lu aboneyim.Abone olunca sinema kanalı 3 ay ücretsiz olarak beyan edildi. 3 ay sonra istediğiniz takdirde sinema abonesi olabilirsiniz diye belirtildi. Abone şahsıma ulaşan Temmuz ayı faturasında benim herhangi bir müracaatım olmadığı halde sinema kulübüne üye olduğum, bu nedenle faturama 9,90 tl ücret ilave edilmiş.İptal etmek istediğimde 3 aylık kullanım ücreti olan yaklaşık 30 tl ücreti istemektedirler.Bu durumun düzeltilmesini rica ediyorum.

Çağrı 2.053 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi04 Eylül 2014

    Sayın Abonemiz; 2668111 nolu şikâyetinize istinaden kampanya geçişi yaptığınız ilgili ses kaydınız dinlenilmiş olup, ilgili görüşme içerisinde tarafınıza 12 ay taahhütlü bir işlem olduğu, ilk 3 ay ücretsiz olduğu, devam etmeniz halinde aylık 9,90 TL faturanıza sinema paketinin ücretinin yansıtılacağı, iptal etmeniz halinde kullandığınız dönemin ücretini ödeyeceğiniz bilgilerinin iletildiği tespit edilmiştir. Konu ile ilgili şikayetinizin devamı halinde bulunduğunuz ilin il müdürlüğüne resmi bir dilekçe ile ses kaydı talebinde bulunarak ilgili ses kaydınızı dinleyebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi04 Eylül 2014

    Sayın Abonemiz; 2668111 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi04 Eylül 2014

    Sayın Abonemiz; 2668111 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön