15 Mayıs 2013 #1800329

Teledünya (Türksat) Setup Box Arızası!

19/03/2012 tarihinde başvuru yaptığım ve evime bağlattığım Teledünya HD yayın paketi 3 ay kullanımdan sonra HD yayınları göstermemeye başladı.Müşteri temsilcisine yaptığım müracaatta teknik servisin konuyla ilgileneceğini ve geleceklerini bildirdiler.Gelen teknik servis setup box ın arızalanmış olduğunu ve tekrar müşteri hizmetleri ile irtibat kurmamı söyledi.Aradığım müşteri temsilciler ki bu görüşmeler 40-50 görüşmedir yapabilecekleri birşey olmadığını garanti kapsamında olan ve ücretini her ay aksatmadan ödediğim ürünün bir servise götürerek ücreti karşılığında tamir ettirmemi önerdiler açılmamaktadır. Defalarca başvuru yapmama rağmen hala mağduriyetim giderilmemiştir.

Cem 242 Okunma

Cevaplar

  • Cem28 Haziran 2013

    Teledünya arızanın giderileceğini söyleyerek arızalı setup boxı aldı aradan geçen 2 hafta sonunda tamir olduğunu söyliyerek montaja geldiler ancak ürün yine çalışmadı .!!! 2 hafta sonra tekrar arayarak arızanın tekrar giderildiğini söylediler.Ancak tarafımdan yeni bir setup box cihazı istediğimi ve bozuk(ayıplı)ürünü ve tamir gördüğü halde çalışmayan cihazı tekrar almak istemediğimi belirttim. 1 aydır geri dönüş olmadı!

  • Kablo TV Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz, 1800329 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz; 1800329 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön