04 Haziran 2015

Teledünya (Türksat) Ses Kaydında Usulsüzlük!

Nisan ayında kampanyanızla ilgili beni bilgilerin hanımefendi, sinema kanallarının taahhüt süresi boyunca hizmete sunulacağını, bunun 5oTL'lik faturamda da 42 TL olarak yansıtılacağını anlattı. Hanımefendiye defalarca ' her ay sinema kanalları devam edecek ve sadece 42 TL ödeyeceğim, eminsiniz değil mi? Diye sordum ve onay aldım. Bir ay sonrası sinema kanalları kapandı ve çağrı merkezinize ses kaydımın dinlenmesi üzerine şikayette bulundum. Siz geri dönmediğiniz için ben bugün tekrar merkezinizi aradım ve yanlış bilgilendirme olmadığını ve kampanya kaydımı alanın Samet bey olduğunu söylediler. Ben bir bayanla anlaşma yaptığımdan adım gibi eminim. Bu mümkün değildir.

Ecem 409 Okunma

Cevaplar

  • Ecem04 Haziran 2015

    Bugün Çağrı merkezinizden aldığım bilgi de zaten bu yönde. Yarın dilekçe yazacağım. Beni kampanyaya dahil eden müşteri temsilciniz bir bayan olmasına rağmen, sisteminizde Samet Bey olarak kayda alınması dahi yapılan haksızlığı kapatmaya çalışmak başka bir şey değildir. İlgilendiğiniz için teşekkürler.

  • Kablo TV Temsilcisi04 Haziran 2015

    Sayın Abonemiz; 3285321 nolu şikâyetiniz ile ilgili yapılan kontrollerde 07-04-2015 tarih itibari ile Yaza Merhaba Kampanyası'na dahil olduğunuz görülmektedir. Kampanya ile ilgili başvuru işlemlerine istinaden yetkili birimlerimiz tarafından ses kayıtlarınız incelenmiş olup, ses kaydının 03:15 süresi sonrasında tarafınıza "Teledünya Üst Paketi devamlı olarak izleyebileceğiniz, sinema kanallarını ise 1 ay süre ile ücretsiz izleyebileceğiniz, süre sonrasında kapanacağı" yönünde bilgi verildiği tespit edilerek, satış işleminde herhangi bir sorun görülmemiştir. Şikayetinizin devamı halinde bulunduğunuz ilin İl Müdürlüğüne konuyu resmi bir dilekçe ile ileterek ses kaydı talebinde bulunarak ilgili ses kaydınızı dinleyebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi04 Haziran 2015

    Sayın Abonemiz; 3285321 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön