23 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1972801

Teledünya (Türksat) Receiverımın Değişimini Yapmıyor!

Oğlumun başvurusu hala bir çözüm getirmedi. Defalarca 7/24 Uydunet Teledünya (Türksat) müşteri hizmetleriyle konuştuk. Fakat abonemiz olsanız bile taahhüt vermezseniz kendi bize sattığı diyeyim TV Receviver onarmayı veya değişimi kabul etmiyor. 24 ay taahhüt vermiştik. Uydunette cihaza 24 ay taahhüt vermiş. Tarih 23.08.2013 yani hemen hemen 8 gündür Televizyon yok evde. Sorunumla ilgili çözün getirilmiyor. Tüm haklarımı aramakta kararlıyım.

Ahmet 251 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet26 Ağustos 2013

    Çözüm yerine düğüm oldu,sistemimiz bu denildi ister kalırsınız ister gidersiniz muamelesi gördüm..

  • Ahmet23 Ağustos 2013

    Evet bana telefonla ulaşıldı ,fakat Teledünya Set Top Box cihazını uydu net 24 ay taahhütle vermişti ,cihazın garanti süreside 24 aymış.Bunu sözleşme yapılırken bildirildiği söylendi,Malesef böyle bir bilgiden haberimiz,yoktur.Sözleşmenin neresinde yazar bu okumak isterim.Ben şahsen Bir daha abonelik için müracatta bulunsam uydu netle kesinlikle irtibata geçmeyeceğimi dile getirmek isterim.Şu an başka bir firmayla görüştüm( taahhütüm bitmiş olsa dahi o ŞİRKET İLE devam ettiğim süre içinde herhangi bir cihazda arıza durumunda onarım veya değişim ücretsiz yapılabileceğini aktardılar,Türkiyedek tüm dostlarım bunu paylaşmak isterim.Akrabalarım Arkadaşlarım lütfen daha dikkatli sözleşmeler YAPALIM,ki benim çektiğim sıkıntıya düşmeyelim.Birde bu dikkatimi çekti paylaşayım dedim.7/24 444 0 126 telefonla durumumu izah ettiğimde taahhüt vermemi iletti.Evet bende dedim peki Evde bulunan kablo vesaire değişecekmi Hayır değişmez denildi Peki dedim 2 GÜN SONRA kabloda hasar oldu zaten cihazın garantisi bitmişse kablonunda garantisi bitmiştir,bana verilen cevap onu ben bilemiyeceğim,Gelecek servisle görüşürsünüz.Neden direk evet değişir cevabını alamadım,merak ettim doğrusu, Neyse bu siteye teşekkür ederim.Sorunum sorun olarak devam etmektedir.ileride bunu okuyan arkadaşlar ona göre tebdirini alırlar sanırım.Güle güle Uydunet sana hayırlı işler dilerim.

  • Kablo TV Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sayın Abonemiz, 1972801 numaralı şikâyetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede Teledünya Set Top Box cihazınızın garanti kapsamı dışında olması sebebi ile şikâyetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler