03 Haziran 2015

Teledünya (Türksat) Receiver İçin Ekstra Ücret Talep Etti!

Teledünya (Türksat), paketi üyesiyim. Teledünya (Türksat), müşterilerin daha fazla HD kanal izleyebilmesi için yeni bir receiver çıkarttı. Bunu bazı müşterileri arayarak ücretsiz verdi. Ben de telefon ile aradığımda benden bunun için ekstra ücret talep etti. Teledünya (Türksat)'ın eski müşterileri arasında ayırım yapmasını kınıyorum.

Yıllardır sadık kullanıcı olmanın ödülü böyle mi olacaktı? Benim talebim, belirttiğim hizmet numarasına ücretsiz receiver hediye edilmesi. Aksi takdirde Tüketici mahkemelerine şikayetimi bildireceğim.

Hülya 424 Okunma

Cevaplar

  • Hülya09 Haziran 2015

    Teledünya (Türksat), paketi üyesiyim. Teledünya (Türksat), müşterilerin daha fazla HD kanal izleyebilmesi için yeni bir receiver çıkarttı. Bunu bazı müşterileri arayarak ücretsiz verdi. Ben de telefon ile aradığımda benden bunun için ekstra ücret talep etti. Teledünya (Türksat) 'ın eski müşterisi olarak bunu kınıyorum. Yıllardır sadık kullanıcı olmanın ödülü böyle mi olacaktı? Benim talebim, belirttiğim hizmet numarasına ücretsiz receiver hediye edilmesini rica ederim.

  • Kablo TV Temsilcisi03 Haziran 2015

    Sayın Abonemiz; 3282832 nolu şikâyetinize istianden; 2015 yılından önce uygulanan bazı kampanyalarda cihazlar kampanya taahhüdü karşılığı ücretsiz verilmiştir. 2015 yılında başlayan kampanyalarımızda ise cihazların indirimli satın alınmasına imkanı verilmiştir. Her kampanya belirli müşteri çevresi için hazırlanıp uygulanmaktadır. Girmiş olduğunuz kampanyalar da dahil olduğunuz tarihteki en avantajlı kampanyalardır. Sürekli kampanya yapıldığı düşünülecek olursa her zaman daha avantajlı ya da abonelerimizin kullanımına daha uygun başka uygulamalar olacaktır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi03 Haziran 2015

    Sayın Abonemiz; 3282832 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön