02 Eylül 2013

Teledünya (Türksat) Receiver Değişiminden Sonra Görüntü Donuyor!

1032**** hizmet numaralı kaç kez olduğunu hatırlamamakla beraber 1 aylık aboneliğim süresince müşteri hizmetleri ile görüştüm. Genel sorunum kanallarda ki ses bozulması idi. Sağolsunlar cihazımdaki sorundan dolayı cihazı değiştirdiler. Cihazımın değişmesi ile sorun sayım arttı devam eden ses sorunuma ilave görüntü donması sorunu baş göstermektedir.


Bu sorunlar mı daha kötü yoksa müşteri hizmetleri ile konuşmalarım mı bilemiyorum. Kurumsal bir firma olan Turksat müşteri memnuniyetsizliği ile ilgili olarak kayıt dahi tutamaz bir halde.
Teknik servis arkadaşlarının yetersizliği, söz verilen saatte gelmemeleri de cabası. Bugün pazar saat 12:27 hala gelmelerini bekliyorum.

Korhan 250 Okunma

Cevaplar

 • Korhan24 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, şikayetim ile ilgili olarak bir çok kez tarafınızla konuşulmuştur. gün içinde kontrol için gelecek ekiplerin çalıştığımdan dolayı akşam 8 den sonra evde olabileceğimi defalarca belirtmiş bulunmaktayım. arkadaşlarımız eve iki kere gelmiş olup, bana ulaşamamışlardır. gelen arkadaşların ilk gelişi sabah saat 9:30 da gelmişler, ikinci kez geldiklerinde ise 18:30 da gelmişler. bu saatler arasında çalışmış olduğumdan dolayı evde bulunamadım. sıkıntım erken gelmelerinden çok, iki gelişlerinde bile aramamış olmamdır. bu iki geliş tarihimde de aranmadığımı özellikle belirtmek isterim. en son sizinle ( müşteri hizmetleri ile ) yaklaşık bir hafta önce konuştum. akşam eve gittiğimde tekrar kontrol edeceğim. fakat düşüncem şudur. bundan bir ay önce gelen arkadaş veri alt üst değerlerinde sıkıntı olduğunu tarafıma belirtilmiştir. daire içine gelen ana hattın değişimi söz konusudur. bu ana hattı değiştirmeden çözüm üretemeyeceğinizi üzülerek belirtirim. size gelen bilgiler bu anlamda eksik ve yanlıştır. daire giriş ana hattının kontrolü ile çözülecektir. çözüm için ana geliş kablosunun rg6-u6 ile değiştirilmesinin uygun bir çözüm olacağını düşünüyorum. tabiki yerinde tespitinden sonra çözümlenecektir. konuyu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dilerim. Korhan KORKUT

 • Kablo TV Temsilcisi24 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz; 1988177 numaralı şikayetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Korhan17 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, Size yanlış bilgi verilmiş, 11/09/2013 tarihinden 15/09/2013 tarihine kadar italya da iş gezisinde olduğumdan dolayı arkadaşlara gün veremediğim bilgisi tarafımdan verilmiştir. dün gönderdiğim mailde de belirtmiş olduğum gibi işlerin hala çözülmediği ve arkadaşların gelmesini çözmesini istedim. fakat yetkiliniz olan Eyup CUNİS Bey ile görüştüm. hafta içi çalıştığımı ancak 6 dan sonra eve gelebilecekleri bilgisini verdim. bu sabahtan beni arayıp saat ile ilgili bilgi vereceğini kendisi dile getirdi. fakat şuan gelinen noktada benim konuştuğum konu ile size gelenin farklı olduğunun farkına varıyorum. konu ile ilgili acil olarak bana dönülmesi ve gerekli işlemlerin en kısa zamanda tamamlanmasını rica ederim. ( aksam saat den sonra ev müsait olacaktır, geçen geldikleri gibi sabahtan aramadan sormadan gelmesinler lütfen.... ) konunun çözülmesi ve sistemin çalışır hale getirilmesi artık benim asıl amacım oldu sorunların çözümünde gerekli ehemiyeti benim kadar göstermenizi ve lütfen konuşulanların kayıtları var ise dinlenmesini rica ederim. Türksat gibi kurumsal bir firmanın müşterilerinin refahı ve konforunu , aldığı aidatın karşılığı olarak göreceğini bildiğimden dolayı gerekli olan çözümü tarafıma ulaştıracağı kanaatindeyim. az önce dediğim gibi konu ile ilgili acil olarak tarafıma dönülmesi ve en kısa zamanda 2 aydır yaşamakta olduğum sıkıntıların giderilmesini rica ederim.

 • Kablo TV Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, 1988177 numaralı şikayetinize istinaden yetkili birimimiz tarafınızla yapılan görüşmede şehir dışında olduğunuzu beyan etmiş olup şehir dışından dönüşünüzde hizmetlerinizi kontrol sonrası sorunun devamı halinde tekrar ekiplerimiz ile irtibata geçeceğinizin bilgisi tarafınızdan iletilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Korhan16 Eylül 2013

  hala aynı ilgisizlik....

 • Kablo TV Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, 1988177 numaralı şikayetizde belirtmiş olduğunuz duruma istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli yönlendirme ve bilgilendirme yapılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla.

 • Korhan09 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, Vermiş olduğunuz sistem ve receiver sıkıntılıdır. artık yoruldum ve çözüm getiremediğiniz sorunlarım ile yaşamak için televizyonu açmama kararı aldım. size hala sıkıntım var diyecek olmaktan sıkıldım. çözümleyemediğiniz ses sıkıntı hala devam etmektedir. verdiğiniz hizmet sorunlu ve rahatsız edicidir. internetiniz için almıştım, internetiniz düzgün çalışmakta olup, teledünya ile ilgili bir bucuk aydır yaşadığım sıkıntı hala çözülmedi....bundan dolayı nasıl bir yol ve yöntem izleyeceğiniz konusunda bilgi vermenizi, kontrol için evime gelmeden önce kalıcı bir yöntem bulmanızı rica ederim. Eğer hatta sıkıntı var ise; hattı değiştirmenizi ve sıkınıtılardan beni kurtarmanızı rica ediyorum. konfor için aldığım bir sistemde yalvarırcasına istekte bulunmak çok üzücü. Türksat gibi kurumsal bir firmanın bu şekilde kullanıcılarını mağdur etmemesi gerektiğini düşünüyorum. haklı olduğumu umarak bu son şikayet yazım olması dileğim ile. saygılarımla.

 • Kablo TV Temsilcisi09 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, 1988177 numaralı şikayetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanılacaktır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, 1988177 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla yapılan görüşme sonucunda talep ettiğiniz saat aralığında müdahale edilmek üzere arıza kaydınız oluşturulmuştur. Hizmetlerinizde yaşadığınız sorunlar için 444 0 126 veya [email protected] adreslerinden bize ulaşmanız durumunda en kısa sürede destek olmak üzere yanınızda olacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, Tarafınızla yapılan görüşmede talebiniz doğrultusunda daha sonra tekrar iletişime geçileceği bilgisi aktarılmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön