24 Ekim 2015

Teledünya (Türksat) Receiver Arızası Teknik Servis Tarafından Giderilmedi!

Teledünya abonesiyim. İlk 24 ay taahhüt ettim ve bitirdim 2.taahhüte geçtim yine 24 ay ve bu 2.aboneliğe geçerken cihazım sıfırlanmadı değiştirilmedi ve bu süre zarfında cihazım teknik bir hata verdi. Teledünya teknik servisini aradığımda bana cihazınızın garantisi dolmuştur biz müdahale edemeyiz size cihaz satmak zorundayız denildi.


Şikayetim ilk olarak ilk taahhüt ettiğimde sıfır verilmedi. İkinci olarak 2 taahhütte cihaz değiştirilmedi aynı cihazla abonelik uzatıldı. Üçüncü olarak ise bu ilk taahhütle gelen cihaz arıza verdi cihazınız garanti dışı müdahale edemeyiz cihaz satın almak zorundasınız denildi.

Samet 152 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi25 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 4029960 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemeler sonucunda 11-10-2015 tarihinde Çağrı Merkezimiz aracılığı ile arıza kaydı oluşturmuş olduğunuz görülmektedir. Teknik ekibimizin aynı gün içerisinde oluşturulan arıza kaydına istinaden sağlamış olduğu müdahaleler neticesinde Teledünya cihazınızın garanti süresinin dolduğu ve buna istinaden sıfır cihaz satışının gerçekleştirildiği bilgisi tarafımıza iletilmiş bulunmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi24 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 4029960 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön