09 Ağustos 2016

Teledünya (Türksat) Receiver Arızası!

Teledünya (Türksat) Uydunet üyeliğim bulunmaktadır. Receiver'daki arızadan dolayı mağduriyetimiz mevcuttur. Bugün arıza için gelen ekip kutuyu alıp yerine yenisini bırakmamıştır. Ayrıca işlemin pazartesiye sarkacağını bildirdiler. 2 günlük mağduriyet tarafımızdan kabul edilemez. Derhal mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Nazlı 497 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Sayın Abonemiz; 6135403 nolu şikâyetinize istinaden teknik birimlerimiz tarafından alınan bilgi doğrultusunda tarafınız ile irtibata geçilerek, Teledünya set top boxınızın garantiye gönderilmek üzere alınmış olup bu süre zarfında hizmet devamı sağlanabilmesi adına bugün (09.08.2016) gün içerisinde yedek bırakılacağına dair bilgilendirme gerçekleştirilmiştir. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Sayın Abonemiz; 6135403 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön