16 Nisan 2015

Teledünya (Türksat) Problemli Firma!

Neredeyse 4 gündür internet ve televizyonumu kullanamıyoruz üstelik elektriği kaçağı var, arkadaşımı çarptı. Müşteri hizmetleri ilgisiz teknik servis iş yapmadan gidiyorlar çözüm üretemiyorlar, cihazlar ücretsiz diye kurdurduk fakat faturaya yansıdı cihaz ücretleri.

Kullanamadığım internet ve televizyon uydu için boşuna para veriyorum, üstelik birde elektrik kaçağından çarpılıyorum, sabah gelip teknik servisçi baktı düzelttim dedi gitti akşam her şey yine aynıydı, kaçak ta hala vardı.

Yusuf 322 Okunma

Cevaplar

 • Kablo TV Temsilcisi25 Nisan 2015

  Sayın Abonemiz; 3182194 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından yapılan kontrol ve incelemeler neticesinde “Hup kablosu konnektörünün değiştirildiği, saha ayarının yapıldığı ve tarafınızla görüşülerek sorun olmadığına dair teyit alındığı " belirtilmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi17 Nisan 2015

  Sayın Abonemiz; 3182194 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi16 Nisan 2015

  Sayın Abonemiz; 3182194 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Sistem üzerinde genel arıza bilgisi olması nedeni ile ekiplerimiz bireysel olarak müdahale sağlayamamaktadır. Genel arızanın neticelenmesi ile birlikte tarafınıza en kısa süreç aralığında geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi16 Nisan 2015

  Sayın Abonemiz; 3182194 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön