11 Eylül 2013

Teledünya (Türksat) Nakil İşlemi ve Üyelik İptalinde Çıkarılan Taahhüt Bedeli!

Turksat'ın 1 yıl süreyle ücretsiz sinema kanalları teklifi cazip geldiği için kabul ederek bağlattım. Ancak montajı takiben 4-5 kez Türksat'ı aramama rağmen bir türlü sinema kanalları aktif olamadı. 2, 5 ay sonunda ev taşınacağımız için kapatmak istedim. Sinema kanallarını izlenir hale getirdiler. O zaman kapatmayıp nakledelim dedim. Nakil için Şişli'deki abonelik merkezine nüfus cüzdanıyla şahsen müracaat etmeniz lazım dediler. Halkalı'da oturduğum ve ev taşıdığım için gidemeyeceğimden o zaman kapatalım dediğimde kurulumdaki ayrılmama taahhüdüm nedeniyle 259 TL ceza ödemeniz lazım dediler. Doğru düzgün sağlanamayan bir hizmet ve bu devirde tek merkeze şahsi müracaat inanılır gibi değil, hiç yakışmıyor.

Beril 208 Okunma

Cevaplar

  • Beril19 Eylül 2013

    Şikayetimin asıl sebebi olan Avrupa yakasındaki tek merkezlerine şahsi müracaatla ilgili hiçbir çözüm önerisi dönmediler.ben aradığımda verdikleri aynı bilgiyi tekrar ettiler.evimizdeki tüm televizyonlara digitürk bağlatarak sorunu çözdük.21 ay daha izlemediğim türksatın parasını ödeyerek süresi dolunca ptt posta servisine tv kartı,dilekçe ve nüfus cüzdanı fotokopimi eklemek suretiyle göndereceğim tıpkı diğer bir tvmizin aboneliğinde yaptığımız gibi.bu devirde bu nasıl bir hizmet anlayışı nasıl bir hantallık anlamak mümkün değil

  • Kablo TV Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz; 2006452 Şikayetinize istinaden 11.09.2013 tarihinde tarafınız ile iletişime geçilmiş olup Hizmetinizin naklini; kimlik aslı, fotokopisi ve hizmet numaranızla birlikte, Türksat Abonelik Merkezi aracılığıyla gerçekleştirebileceğiniz bilgisi tarafınıza aktarılmıştır. Abonelik merkezi iletişim bilgileri için http://www.turksatkablo.com.tr/satis-noktalari.aspx linkini tıklayabilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2006452 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön