18 Nisan 2016

Teledünya (Türksat) Müşteri Temsilcisinin Hatasını Müşteri Çekiyor

4 Teledünya ve 4 altın sinema paketi kullanıyoruz. Hat babamın adına. 11 Nisan'da online şifre almak için aradım. Faturayla ilgili konuşurken, sinema paketlerimize taahhüt verirsek 19.99 TL' dan 9 TL'ye ineceği söylendi. Peki dedim. Biri kullanılmıyor iptal olur mu dediğimde, görüştüğüm kişi evet dedi. Ve şifre vermek ve taahhüt için ve iptali onaylaması için babamı istedi. Sonradan bir hata oldu size dönecekler dedi. Ben aradığımda, bir iptal olduğu için kampanyadan faydalanamazsınız, kayıt dinlenecek dediler. Bugün (16 Nisan) arandık ve iptal istemişsiniz dediler. Müşteri temsilcisi bizi iptal olursa faydalanamazsınız diye bilgilendirmeden iptali gerçekleştirdiyse bunun suçu bizde mi acaba? Bizim bunu bilmemiz mi gerekiyordu? Memnuniyet için kayıt altına alınan konuşmalar neye ve kime göre dinleniyor anlayamadım.

İnci 178 Okunma

Cevaplar

 • İnci'nin Teşekkür Mesajı26 Nisan 2016

  Sorunum çözüldü. Keşke buraya yazacak kadar uzamadan ilk birkaç görüşmede çözülseydi ama teşekkür ederim.

 • Kablo TV Temsilcisi26 Nisan 2016

  Sayın Abonemiz; 5320729 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz ile yapılan ortak çalışmalar neticesinde tarafınız ile irtibata geçilerek, talebiniz doğrultusunda 3 farklı Teledünya aboneliğiniz için 24 ay taahhütlü Bize Her Yer Sinema Kampanyası'na Altın Sinema Paketi ile başvuru girişiniz gerçekleştirilmiştir. Ek olarak hatalı bilgi ile verilen yönlendirme kapsamında görüşme sağlamış olduğunuz asistanımız hakkında gerekli aksiyonlar alınacaktır. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • İnci24 Nisan 2016

  Umarım dediğiniz gibi en kısa sürede sorunum çözülür ve bir cevap alırım. Sanırım sorun bayağı zor. Neredeyse 15 gündür inceleniyor ve cevap verilecek deniyor ama hala bir gelişme olamadı. Kolay gelsin

 • Kablo TV Temsilcisi21 Nisan 2016

  Sayın Abonemiz; 5320729 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontrol ve incelemeler devam etmektedir: Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • İnci21 Nisan 2016

  Henüz memnuniyet sağlayıcı bir gelişme olmamış ve haber de verilmemiştir.

 • Kablo TV Temsilcisi18 Nisan 2016

  Sayın Abonemiz; 5320729 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön