23 Aralık 2013

Teledünya (Türksat) Müşteri Hizmetleri Paket Yükseltme İşlemini Yapmıyor!

Türksat'ın malum bir 444 1 126 no'lu çağrı merkezi var ve genelde her iş buradan yapılıyor. Yıllardır Teledünya abonesiyiz. Bu ay kampanyadan eğlenceye dair her şey paketine yükselmek istedik, bir de HD kutu istedik. Bir adres verdi bu adreste çözüm ortağı firma varmış oraya gidecekmişiz. Oldu canım başka bir arzun deyip kapadım telefonu.

21.yy'da hiç kusura bakmasın Teledünya hem para vereceğim hem de ayağına gideceğim. Bu aboneyi müşteri değil uşak görme muamelesidir. Sen bir hizmet firmasısın. Çağrı merkezi kurmuşsun. Nasıl ki bir arızayı haber verdiğimde elemanın geliyorsa, bunda da gelmeli.

Hakan 135 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi23 Aralık 2013

    Sayın Abonemiz, 2188577 numaralı şikayetinize istinaden incelemeler gerçekleştirilmiş olup Eğlenceye dair herşey kampanyası dahilinde Teledünya set top box cihazı Teledünya altyapı imkanları ve cihaz stokları ile sınırlı olduğundan dolayı kampanya geçiş işlemleri Abonelik merkezlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Abonelik merkezi iletişim bilgilerine http://www.turksatkablo.com.tr/satis-noktalari.aspx adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi23 Aralık 2013

    Sayın Abonemiz, 2188577 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön