06 Mayıs 2013 #1779732

Teledünya (Türksat) Müşteri Hizmeti Diye Birşey Yok!

Benim başımdan geçenleri buraya yazsam sayfa yetmez. Sadece diyeceğim tek şey var müşteri hizmetleri diye bir şey yok nasıl bir firma ise arıyorsun yardımcı olamıyorlar.


Alacağım olan parayı almaya yönlendiriliyorum müşteri hizmetleri tarafından ve bölge müdürlüğü tarafından abone merkezine gittiğimde bana bu gün cumartesi aramadan onay almadan paranızı veremeyiz diyorlar ve sisteminizde alacağım olan rakam gözükmüyor mu diyorum evet ama sormadan size para veremem diyorlar ne kadar acayip bir sistemleri olduğunu düşünün sistemde alacağım gözüküyor ve genede aramaları gerekiyormuş.

Serkan 83 Okunma

Cevaplar

  • Serkan27 Haziran 2013

    Sistem olarak genelde iyi sorunsuz çalışıyor hiç bir aksaklı hız kaybı gibi aksamalar olmuyor lakin bir sorun yaşadınızmı vay halinize en ufak sorunu bile halledemiyorlar ekip gelmesi ve sizin evde olmanız isteniyor işiniz gücünüz yok tabi oturup türksatı bekleyeceksiniz..Beni genel olarak verem ettiler ben hiç memnun değilim mekanik sistemden değil personellerinden ve işleyişlerinden..

  • Serkan07 Mayıs 2013

    Bölge müdürlüğünü aradım ve Cumartesi günleri nöbetçi bir kişi kaldığını öğrendim..Bana Abone merkezindeki bayan bu gün cumartesi olduğu için bölge müdürlüğü kapalı ve arayamıyorum derken yanlış bilgi vermiş ve müşteri hizmetleri de bilmiyor işin komik tarafı ve ben bu yanlış bilgilendirme yüzünden paramı alamadan oradan kızın bir şekilde ayrılmak zorunda kalıyorum.uydu net ile uğraştığım her zaman sinir katsayım artıyor yıpranıyorum.Kısaca söylemek gerekir ise sistem performansı iyi ama bir defa arıza yaptı mı yandınız uğraşın durun artık en ufak arızada teknik ekip gelecek ve sizin evde olmanız gerekli.Zaten müşteri hizmetleri diye bir şey yok faturanız kotanız vb sorunlar da hep sıkıntı yaşatıyorlar ve sanırım acemi insanlar ile çalışıyorlar her biri farklı bilgi veriyor bundan dolayıda müşteriler mağdur oluyor bence bu çözülmesi gereken bir konu bunun üstünde durulmalıdır.

  • Kablo TV Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz; 1779732 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm incelemeler gerçekleştirilmiş olup hizmetinize ait ücretin tahsilatı tarafınızdan gerçekleştirilmiştir. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön