11 Ocak 2016

Teledünya (Türksat) Kuruluma Gelmeme!

Yılbaşından önce başvurduğum Teledünya (Türksat) aboneliği 9 Ocak 2016 tarihinde kurulum sözü verilip gelmeme üstüne merkezden aldığım kurulum yapacak kişinin cep telefonundan gün içinde defalarca kez arayıp geleceğiz demesi ve akşam saat 7'ye kadar evde bekletilmem sonucunda kurulumun olmayacağını ve en son eşimin aramasında ise aynı telefondaki kişinin üslupsuz terbiyesizce konuşmasından ötürü asla ve asla Teledünya (Türksat) kullanmayacağım ve kullandırmayacağım. 3 kuruş fazla verip Digiturk kullanmadığım için pişmanım.

Onur 143 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi11 Ocak 2016

    Sayın Abonemiz; 4613904 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde kurulum işlemlerinizin 09-01-2016 tarihinde yapıldığı görülmektedir. Kurulum işlemlerimiz abonelik başvurusuna istinaden; Randevu talebi için teknik ekiplerimiz tarafından bölge yoğunluklarına göre 5 iş günü içerisinde geri dönüş yapılmakta olup belirlenen gün içerisinde kurulum (Pazar günleri hariç) yapılmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi11 Ocak 2016

    Sayın Abonemiz; 4613904 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön