22 Ekim 2016

Teledünya (Türksat) Kurulum Ekibinden Şikayetçiyim

Dün saat 18.00 civarı Kablo TV ve Kablonet kurulumu yapmak üzere ekip geldi. Ancak evdeki tüm buvatları prizleri açıp bakmalarına ve hatta daire içerisinde bulunan tüm kabloların toplu olduğu alana da zarar vermelerine rağmen ilgili kabloyu bulamadılar. Mevcut uydu yayınımı devre dışı bıraktılar ve uydu alıcı cihazımı bozdular ve en son olarak Elektrikçi bulsun yayın kablosunu bizim işimiz değil, zaten mesai saatimiz geçti, bizi alacak arkadaş da gitti şimdi otobüslerle gideceğiz diyerek çekip gittiler.

Daire içinde kabloların bulunduğu metal panellere verdikleri hasar da ciddi boyutta... Teledünya (Türksat) kurulum ekibinden şikayetçiyim! Ekipten; tavır ve tutumları için, evimin tavanındaki panellere verdikleri zarar için ve uydu cihazımı bozdukları yayını komple devre dışı bıraktıkları ve bozdukları hiçbir şeyi düzeltmeden çekip gittikleri için şikayetçiyim.

İşıl 1.319 Okunma

Cevaplar

 • Kablo TV Temsilcisi27 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6756676 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından "dairenize istemsizce verilmiş olan hasarın giderilmiş olup kurulum işlemleriniz tamamlanmış olduğu" belirtilmiştir. Ayrıca adresinize ilk gelen ekibimiz sergilemiş olduğu tavır ve tutumları konusunda uyarılmış bulunmaktadır. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126, 0 850 804 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • İşıl25 Ekim 2016

  24.10.2016 daki durum devam etmekte! 17.30 da bugün için de gelecegi söylenen ekip hala gelmedi! Bu ne ciddiyetsizlik! Turksattan kablo netten vazgectim. Gelin bozduklarinizi onarin... Sizin yuzunuzden TV izleyemiyoruz!

 • Kablo TV Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6756676 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • İşıl24 Ekim 2016

  Bugün 17.30 civarı geleceği bildirilen ekip halen gelmiş değil! Hala yayın yok... mağduriyet devam etmekte... Buradan en kısa sürede size ulaşılacaktır yazarak müşteri memnuniyeti sağlanmıyor ne yazık ki!

 • İşıl23 Ekim 2016

  Dün saat 18.00 civarı Kablo TV ve kablonet kurulumu yapmak üzere ekip geldi. Ancak evdeki tüm buvatları prizleri açıp bakmaklarına ve hatta daire içerisinde bulunan tüm kabloların toplu olduğu alana da zarar vermelerine rağmen ilgili kabloyu bulamadılar. Mevcut uydu yayınımı devre dışı bıraktılar ve uydu alıcı cihazımı bozdular ve en son olarak Elektrikçi bulsun yayın kablosunu bizim işimiz değil, zaten mesai saatimiz geçti, bizi alacak arkadaş da gityi şimdi otobüslerle gideceğiz diyerek çekip gittiler. Daire içinde kabloların bulunduğu metal panellere verdikleri hasar da ciddi boyutta... Teledünya (Türksat) kurulum ekibinden şikayetçiyim! Ekipten; tavır ve tutumları için, evimin tavanındaki panellere verdikleri zarar için ve uydu cihazımı bozdukları yayını komple devre dışı bıraktıkları ve bozdukları hiçbir şeyi düzeltmeden çekip gittikleri için şikayetçiyim... .

 • İşıl22 Ekim 2016

  En kısa sure?

 • Kablo TV Temsilcisi22 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6756676 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön