08 Mart 2016

Teledünya (Türksat) Kullanmadığım Hizmete Fatura Kesilmesi!

2015 Kasım ayında sonlandırdığım internet Teledünya ve Kablo TV hizmetinin tam olarak kapatmadığınızı ve yaklaşık 4 aydır fatura kestiğinizi 03.08.2016 tarihinde öğrenmiş bulunmaktayım. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda 10 gün içinde dilekçe ile başvurursam tam olarak kapatılabileceğini yoksa tekrar aktif duruma getirildiğini belirtti. 4 aylık toplamda 70 liraya tekabül eden kullanmadığım hizmete kesilen faturaların iptalini istiyorum.

Selçuk 104 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk08 Mart 2016

    Çok yardımcı oldunuz gerçekten tebrik ederim. Kapalı konumda bulunan hat ta mesaj olarak ilettiğiniz tespit edilmiş demek bahsettiğiniz numara kullanımda bile değil. Mecburen ödemek durumunda kalacağım. Tek temennim avukatlık olmadan şans eseri farkına vardım. Bu site aracılığıyla tüm site kullanıcılarına Teledünya (Türksat) tan uzak durmalarını şiddetle tavsiye ederim.

  • Kablo TV Temsilcisi08 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5046985 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontroller kapsamında 1017693*** hizmet numaralı aboneliğiniz doğrultusundaTeledünya ve Uydunet hizmetiniz 16-06-2015 tarihinde iptal edilmiştir. Kablo TV aboneliğinizin ise 16-06-2015 tarihinde ön iptal talebi alınmış olup 10 gün içerisinde iptal işleminin tamamlanması üzerine 28-06-2015 tarihinde yeniden açık konuma geldiği görülmektedir. Kablo TV hizmeti AÇIK konumda olduğu süre dilimlerinde faturalandırma devam etmektedir. Fatura takibi hat sahibi sorumluluğu altındadır. Abonelik sözleşmenizde de yer alan maddeler uyarınca tarafımızca herhangi bir işlem, fatura ve gecikme bedelleri iptali sağlanamamaktadır. Sistemde kayıtlı mobil telefon numaranıza(53376**3**) bilgilendirme SMS'lerinin gönderildiği tespit edilmiştir. Kablo TV Hizmet İptali İçin; İptal işlemini ıslak imza içeren resmi bir iptal belgesi ile alınması gerektiği için ön iptal başvurunuza istinaden 10 (on) gün içerisinde Türksat Abone Merkezine bizzat, Türksat İl Müdürlüğüne ise dilekçe, faks ya da posta yolu ile talebinizi belirten bir dilekçe üzerinden iptal işleminizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Bu süre içerisinde başvuru yapılmaması halinde hizmet tekrar aktif konuma gelecektir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi08 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5046985 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön