13 Ekim 2015

Teledünya (Türksat) Kapatılan Kanallar!!

Sizden almış olduğum paket 300 kanalı kapsayan bir paketti ancak birkaç kanalı siyasi sebepler yüzünden kapattınız. Bizim sizinle yaptığımız anlaşmada kanal sayısı belirtilmekteydi. Kapatılan kanallarım için ücret iadesi talep ediyorum ya da üyeliğimin sonlandırılmasını istiyorum.

Murat 148 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi13 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 3936186 numaralı şikâyetinize istinaden; Aboneliğinizi başlatırken imzalamış olduğunuz abonelik sözleşmesinin 5.14. maddesi uyarınca “Türksat; kablo sistemleri altyapısından sunulacak televizyon  kanallarını belirlemeye, kablo  hizmetleri yayın planını değiştirmeye yetkilidir. TÜRKSAT herhangi bir kanalın yayınlanması veya yayından kaldırılması konusunda aboneye taahhütte bulunmaz.”  Türksat A.Ş. Yönetim Kurulu kararına istinaden şikayetinize konu kanallar yayından kaldırılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi13 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 3936186 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

  • Murat13 Ekim 2015

    Türksattan yayın hizmeti almaktayım ve yaptığımız hizmet sözleşmesinde 300 kanal izleyebileceğim yazmaktadır. Sizler siyasi çıkarlar uğruna benim 6 kanalımı kapattınız. İzleyeceğim kanal sayım düştüğü için anlaşmamız gereği ödemem gereken miktarında düşmüş olması gerekmektedir. Bu sözleşmeye istinaden kapatılan kanalların tekrar açılmasını ya da kapattığınız her kanal için ücret hesaplanmasının yapılıp tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Gereğini arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön