03 Şubat 2016

Teledünya (Türksat) Kanalların Azalması!

109***** no.lu abonenizim. Anlaşma yaptığım günden bu yana TV kanallarının bir çoğu sisteminizden çıkmaktadır. Bu konuda tarafıma açıklayıcı bilgi verilmesini istiyorum.

Mustafa 98 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi03 Şubat 2016

    Sayın Abonemiz; 4805856 nolu şikâyetinize istinaden mevcut kanallarımız yayıncı kuruluş ve Türksat ile yapılan anlaşmalara bağlı olarak yayına sunulmaktadır. İlgili kanalların yayın listemize eklenmesi ile ilgili net bir bilgi iletilememektedir. Kanallarda yapılacak yeni güncellemeleri kurumsal web sitemiz olan http://www.turksatkablo.com.tr/ adresinden takip edebilir, güncel kanal listesine http://www.turksatkablo.com.tr/Kanallar linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi03 Şubat 2016

    Sayın Abonemiz; 4805856 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön