19 Ağustos 2015

Teledünya (Türksat) İnternete 20 Gün Önce Başvurdum Hala Gelip Yapacaklar!

Binamızda Teledünya (Türksat) fiber kutusu var diye internet hizmeti için başvurdum 20 gündür işlem yapmadılar. Ben İçerenköy'de oturuyorum bu bölgeye bakan firmadan başkası bu işlemi yapamıyor buraya bakan arkadaşın da umursadığı yok zaten. Bostancı da bir şube gördüm Teledünya (Türksat)'ın onlarda bölgemiz değil dediler. Şikayet edemiyorsunuz bile genel merkeze yalnızca bölge sorumlusunun numarasını veriyorlar. Bugün aradım gene bana aynı numarayı veriyorlar adamlar telefona bile bakmıyor anlayacağınız aman aman aman deyim o derece yani.

Ömer 301 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3523587 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında tarafınızdan bilgi alınmış olup, duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için kurulum ekibine bilgi verilmiştir. Kurulumun hakkında ekiplerimiz tarafından gün içerisinde tekrar aranacağınız ve gerekli bilgilendirmenin yapılacağı bilgisi tarafımıza iletilmiş bulunmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3523587 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön