15 Şubat 2014

Teledünya (Türksat) İnternet Paketinin İptalini Yapmıyor

01 Aralıkta internetimi telefon ile iptal ettirdim,fakat aradan bir süre geçtikten sonra aralık ve ocak ayı için tarafıma internet bedelinin yansıtıldığını farkettim. Teledünya'yı arayarak sebebini sorduğumda ise, 01 aralık iptal talebimden sonra beni son bir kez teyit için aradıklarını ve ulaşamadıklarını ve buna istinaden iptal etmediklerini belirttiler. Telefon için kendilerini aradığımda bana internetin 01 aralık itibariyle iptal olduğu bilgisini vermişlerdi ve ben bunu onayladım.


Neden beni tekrar aradıklarını anlayamıyorum, ki madem ulaşamadılar, kime sorarak benim internetimi kapatmama kararını aldılar, itiraz ettim ses kayıtlarımı çıkarın dedim fakat buna rağmen herhangi bir iade yapmadılar.

Nursemin 95 Okunma

Cevaplar

  • Nursemin15 Şubat 2014

    Bu cevabı daha önce de almıştım,teledünya,benim haklılığımı kabul ediyor fakat başkada hiçbirşey yapmıyor,az önce teledünyadan aradılar,kendilerine şu soruyu sordum ; ocak ayında 2.kez arayıp neden hala iptalin gerçekleşmediğiyle ilgili itirazımı belirmeseydim,bu faturalandırma 2014 yılı boyunca devam edecekmiydi ? dedim ve bana evet dediler,benim kendilerini arayıp internetimi iptal edin beyanımı,dikkate almıyorlar ve faturalandırmaya devam ediyorlar,allahtan kart ekstremi incelemişim ki,duruma mani oldum !!!!!!

  • Kablo TV Temsilcisi15 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2297574 numaralı şikayetinize istinaden aranılmış olup, bilgilendirme yapılmıştır. 11.12.2013 tarihindeki İlgili görüşmenizde Aralık ayı sonunda hizmeti iptal etmek istediğinizi belirttiğiniz tespit edilmiştir. 01.012014 tarihinde arama gerçekleştirilmiş olup, tarafınıza ulaşım sağlanamamıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Kablo TV Temsilcisi15 Şubat 2014

    Sayın Abonemiz, 2297574 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön