03 Ağustos 2015

Teledünya (Türksat) İnternet Hizmetinden Hiç Memnun Değilim!

Teledünya abonesiyim. İnternet hizmetinden hiç memnun değilim, ayrıca televizyon yayını için verdikleri kutu sürekli arızalanıyor, servis hizmetleri çok kalitesiz, televizyon yayını için bıraktıkları kutu üçüncü defa servisten tamir edildi diye geldi, geldiği gün takılır takılmaz aynı arızayı verdi servis elamanı ile tekrar iade ettim.


Firma çağrı merkezini kaç defa aradım bilmiyorum. Her defasında arıza kaydı ve şikayet kaydı oluşturuldu ama hiç şahsıma dönüş yapılmadı. Cihaz garantide olduğu halde servis tarafından bana ücretli olarak yaptırılmak istendi şikayet ettim cihaz ondan sonra alınıp götürüldü ama 8-10 aydır bir türlü çalışır vaziyette gelemedi. Her geldiğinde arıza devam geri iade.

Nusrettin 247 Okunma

Cevaplar

 • Nusrettin18 Ağustos 2015

  Bugün 18 Ağustos 2015 ve halen teledünya servisinden veya müşteri hizmetlerinden aranmadım.

 • Nusrettin14 Ağustos 2015

  Teledünya tarafından hala bir dönüşüm yapılmadı. Halen cihaz tamirde, halen İnternet yan odadan çekmiyor, halen teknik servis gelip kontrol edecek, halen müşteri memnuniyeti kapsamında tarafıma bilgi verilecek, halen müşteri hizmetlerine yapmış olduğum başvurular için gerekli çalışmalar başlatılacak, halen halen halen, siz siz olun benim gibi teledünya ile uzun süre taahhütlü anlaşma yapmayın, çünkü anlaşmadan önceki ile anlaşma sonrası firma yaklaşımı çok farklı. Evlenmeden önceki ve sonraki gerçek yüzler gibi. Anlaşmadan sonra firma çalışanlarını göremiyorsunuz, müşteri hizmetleri taleplerinizi alıyor ve işlemi bitiriyor.

 • Nusrettin06 Ağustos 2015

  Bana teslim edildiğini söylediğiniz cihaz 9 aydır teslim edilemedi 3 defa geldi geldiği gün arızası giderilmediği için iade edildi. 11.05.2015 tarihi cihazın geldiği gibi iade tarihidir 01 Ağustos tarihinde teslim alındı dediğiniz cihaz o gün tamir edilip arızası giderilmiş diye teslim edilmek üzere geldi. Cihaz bağlantıları yapıldı aynı arızanın devam ettiği görülünce servis elamanına tekrar teslim edildi ve geldiği gibi geri gitti. Siz bana cihaz teslim edilmiş diyorsunuz ben çağrı merkezinize her defasında teslim alamadığıma dair arıza ve şikayet kaydı bıraktım siz o kayıtlara bakmadan bana cevap vermişiniz. 9 aydan beri bir cihaza ait problemi ne siz ne de servisiniz çözemedi.

 • Kablo TV Temsilcisi05 Ağustos 2015

  Sayın Abonemiz; 3421687 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından yapılan kontrol ve incelemeler neticesinde cihaz şikayetinize istinaden 11.05.2015 de tarafınızdan alınmış ve garanti kapsamında servise gönderildiği, servis tarafından cihaza ücret çıkarılmış olup taahhüdünüzün devam ettiğinden cihaz servis bedeli Türksat tarafından karşılanmak üzere tekrar servise gönderildiği ve servisten dönen cihazınızın tarafınıza teslim edildiği, fakat şikayetinizin devam ettiğinden ekiplerimiz tarafından servise gönderilmek üzere 01.08.2015 tarihinde tekrar servise gönderilmek üzere cihazınızın teslim alındığı belirtilmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi04 Ağustos 2015

  Sayın Abonemiz; 3421687 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi03 Ağustos 2015

  Sayın Abonemiz; 3421687 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön