26 Ekim 2015

Teledünya (Türksat) İkinci Üyelikte Kampanya Yok!

1-2 ay içerisinde evime 2. Teledünya TV aboneliği almak istiyorum. Lakin bununla ilgili ne bir kampanya var, ne de bunu cazip kılıcı bir durum var. Herhangi bir kurulum gerekmezken 35 TL olan aktivasyon ücreti ödemesi zorunlu ve 2. üyelikte hiçbir şekilde indirim yok! ben memnun olduğum Teledünya hizmetinden niye bu avantajlarla faydalanamıyorum? Sıklıkla yeterli kampanyalar çıkaran Teledünya, neden böyle bir kampanyayı belli periyodik aralıklarla çıkarmıyor? Bununla ilgili tek kampanya 1-31 Mart 2015 tarihlerinde olmuş. Genelde Teledünya'nın aylarca süren bu kampanyaları neden bu kampanyada 1 ay kadar kısa tutulmuş?

Hakan 153 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi26 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 4040583 nolu şikâyetinize istianden; her kampanya belirli müşteri çevresi için hazırlanıp uygulanmaktadır.Sürekli kampanya yapıldığı düşünülecek olursa her zaman daha avantajlı ya da abonelerimizin kullanımına daha uygun başka uygulamalar olacaktır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi26 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 4040583 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön