21 Ocak 2014 #2248288

Teledünya (Türksat) Hizmetimi 188 TL Karşılığında Sonlandırabiliyorum!

Kiracı olarak oturduğum ev kentsel dönüşüm yüzünden yıkılıyor. Ben aboneliğimi nakil yaptırmak istiyorum ama taşındığım yerde alt yapı yok. Sizden kaynaklı ve mecburi olarak iptal ettirmem gerekiyor. 2 yıllık taahhüdüm var ama kapatmak zorundayım, sonlandırmak için gittiğimde benden 188 TL para istendi. Bu paranın içinde hizmet + cihaz bedelinin olduğu söyleniyor. Üstelik cihazı da geri almıyorsunuz.


Ben ne yapacağım o decoder ile? Ayrıca bir yerde Turksat'ın altyapısının olup olmadığını ben bilemem. Ben nakil ettirmeye çalıştım, ettiremiyorum. Üstelik Ataşehir gibi merkezi bir yere taşınıyorum. Aboneliğini kullanamayacağım bir hizmetin parasını hangi hakla benden almaya
kalkıyorsunuz?

Buket 321 Okunma

Cevaplar

 • Buket12 Mayıs 2014

  Hala hizmetim sonlandırılmadı!

 • Buket27 Ocak 2014

  hiçbir şekilde problemime çözüm üretilmedi, mantıklı bir cevap verilmedi, copy-paste cevap değil, problemin çözülmesini bekliyorum.

 • Buket22 Ocak 2014

  OTOMATİK MESAJ İLE CEVAP VERMİŞ SAYILMIYORSUNUZ.

 • Buket21 Ocak 2014

  aynı cevabı copy-paste yapıp yollamayın sürekli, maile de bu şekilde dönüş yaptınız. yıkılacak bir apartmanda ya da çevredeki tanımadığım insanlara teledünyayı mı pazarlayacağım? nasıl nakil yapayım? iptalden başka çare kalmıyor ama iptal gereği de sizin probleminizden kaynaklanıyor. daha mantıklı bir dönüş alana kadar her mecrada şikayetimi dile getireceğim. bilginize.

 • Kablo TV Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sayın Abonemiz; Nakil işleminizin gerçekleştirilebilmesi için bulunmuş olduğunuz binada Kablo TV Hizmetinin bulunması gerekmektedir. Eğer yeni taşınmış olduğunuz binada Kablo TV Hizmeti bulunmuyor ise nakil işlemi yapılamamaktadır. Hizmetinizi bir başkası üzerine ücretsiz devir işlemi yapabilir ya da hizmet iptali gerçekleştirebilirsiniz. Konu ile ilgili herhangi bir kampanyaya ilişkin taahhütünüz bulunuyor ise ; Kampanya Taahhüt süresi sonlanmadan hizmet iptali gerçekleştirildiğinde taahhüt bedelleri tarafınızdan tahsil edilmektedir. Bu konuyla ilgili tarafınızdan imzalanmış olan abonelik sözleşmesinin ilgili maddeleri aşağıdaki gibidir; Taahhüt süresi dolmadan hizmetin iptal ettirilmesi durumunda Kablo Sistemleri Altyapısı bulunmayan bir adrese aboneliğin naklinin istenmesi durumunda Türksat A.Ş. Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler Abonelik Sözleşmesinin 5.13 maddesi ve Türksat A.Ş. Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler Abone Taahhütnamesi 3. Maddesi esasına göre iptal prosedürü uygulanır. Abonelik sözleşmesi linki aşağıdaki gibidir; http://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/sayfa/formlar/abonelik_sozlesmesi.pdf Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sayın Abonemiz, 2248288 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön