19 Ekim 2015

Teledünya (Türksat) Hizmet Yetersizliği!

Televizyon kumandası ile televizyonda aradığım hemen hemen her numarada olması gereken kanal, "Not Available" şeklinde engellenmiş durumda. Bir de buna Uydunet kullanıcısı olarak internet explorer gibi Microsoft tarayıcılarında sanırım engelinden dolayı açılmaması da eklenince, zaten sınırsız adı altında sınırlandırılmış internet sıkıntısını da düşündüğüm de, sanırım istediğim hizmeti almasam da ebedi müşterilik ve aidat verme taahhüdünü çiğneyip, aboneliğimi iptal ettirmek ve fiber internet gibi, çanak anten gibi daha randımanlı ve modern ve ya bedava ya da ucuz seçeneklere yönelmek mecburiyetinde kalacağım.

Zühtü 276 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi21 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 3939741 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınızla irtibata geçerek yaşamış olduğunuz sorunlar hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Uydunet hizmetinizde yaşamış olduğunuz kopma sorunu için teknik ekip yönlendirilebileceği bilgisi tarafınıza iletilmiş olup adresinizde bulunamayacağını belirtmeniz üzerine tarafımızdan herhangi bir işlem gerçekleştirilmemiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi19 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 3939741 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi19 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 3939741 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön