23 Aralık 2013

Teledünya (Türksat) Hizmet Şifresini Vermiyor!

Yaklaşık 20 yıldır Türksat abonesiyim, online hizmet şifremi almak için 4440126'yı aradığımda öyle sorular soruyorlar ki, sanki hazine sandığının şifresini verecekler, buna rağmen tüm soruları bilip şifreyi istediğimde ise mail adresime gönderileceğini telefonda şifreyi veremeyeceklerini söylüyorlar ama mail adresime bir türlü şifre gelmiyor ve bunu şikayet edeceğimi söylediğimde telefondaki kişi bunu şikayet edecek bir merci olmadığını söyleyip tekrar ahret sorularına başlıyorlar. Sonrada yine sıkıcı bir bekleme süreci. Teknoloji sektöründe hizmet veren bir firmanın teknolojiyi kullanamaması tuhaf değil mi?

Erol 86 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi23 Aralık 2013

    Sayın Abonemiz, 2188798 numaralı şikayetiniz ile ilgili 23.12.2013 tarihinde iletişime geçilmiştir. Online şifre gönderimi işlemi hizmet sahibi ile gerçekleştirilebilmekte ve güvenlik teyidi gerektirmektedir. Online şifre gönderimi işlemlerinde güvenlik süreci uygulaması ilerleyen zaman diliminde abone mağduriyetlerinin önlenmesi için tüm abonelerimize uygulanmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi23 Aralık 2013

    Sayın Abonemiz, 2188798 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön