16 Aralık 2014

Teledünya (Türksat) Hizmet Olmayan Yerlere Taşınma Durumunda Taahhüt Bedeli Ödetiliyor

1081*** no'lu 24 aylık taahhütle Teledünya (Türksat) abonesiyim. 13 aylık daha taahhüt kaldı. Yalnız Aydın'a taşınmam gerekti. Aydın'da Teledünya (Türksat) yok. Bende taahhüt iptali talep ettim. Bana verdikleri cevap "Hizmetinizi bir başkası üzerine ücretsiz devir işlemi yapabilir" oldu. Bana 50 TL fiyattan 24 ay taahhüt yaptılar, şimdi benim paketimin aynısını 30 TL'ye satıyorlar. Bende onlara 50 TL'ye müşteri bulacakmışım. Durumu benim gibi olanlar varsa tüketici hakem heyetine başvursunlar. Hem taşındığınız yerde Teledünya hizmeti olmayacak hem de sizden kalan taahhüt ücretini isteyecekler. Böyle bir hakları yok.

Yıldırım 504 Okunma

Cevaplar

  • Yıldırım23 Kasım 2015

    Tarafıma bilgi falan vermediler. Ben son 2 ya da 3 fatura hariç hepsini ödemiştim. İzlemedğim yayının parasını ödettirdiler. İş müşteriden para almak söz konusuysa bu firma çok güzel çalşıyor. Teledünya asla kimseye tavsiye etmem

  • Kablo TV Temsilcisi16 Aralık 2014

    Sayın Abonemiz; 2901360 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön