30 Ocak 2015

Teledünya (Türksat) Hiçbir Şekilde Sorunuma Çözüm Bulamıyorum

Sözleşmemde yazılan doğru adresimi, sistemlerine yanlış yazan firma, 1 haftadır evime kurulum için gelemiyor. Aynı sıkıntıyı bana geçen sene de yaşattı. Adres güncellemesi yapmak istiyorum 1 yıldır hala yapılamadı. Sistemlerine yazılan adresin bana ait olmadığını söylediğimde nakil kağıdı alıp şubeye gitmemi söylüyorlar.


Ben taşınmadım hiç diyorum anlatamıyorum kimseye. 1 yıldır bizi sinir hastası ettiler. Geçen sene kablolu TV üyeliğimi bu yüzden iptal edip internet üyeliğime devam ettim. Bu hafta kampanya için aradılar tekrar kabul ettim fakat 3 gündür hala sistemlerinde yazan adres için beni arıyorlar. Lütfen bana bu konuda hakkında yetkili biri ulaşsın ve sorunumuzu çözsün.

Handan 246 Okunma

Cevaplar

 • Handan'ın Teşekkür Mesajı10 Şubat 2015

  İlgili firma adresimi doğru bir şekilde düzenlemiştir. Sizler sayesinde bir çok sorunumu çözdüm. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

 • Kablo TV Temsilcisi04 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3013566 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından gerekli işlemler yapılarak adres güncelleme işleminiz gerçekleştirilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi02 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3013566 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, konu hakkında gerekli bilgi edinilmiştir. Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Handan30 Ocak 2015

  Sizden istediğim tek şey müşteri temsilcilerine belirttiğim sözleşmem de yazan doğru adresimin sistemlerinize update edilmesi. Bunun için 1 yıldır savaş veriyorum. Ki tamamıyla sizin hatanız olmasına rağmen. Anlayamadığım tek konu da faturalarımın doğru adresime nasıl geldiği? Faturalarım sözleşmemdeki adrese geliyor ama arıza olduğunda ya da decoder kurulumlarında elemanlarınız sistemdeki yanlış adreste bizi arayıp duruyor. Umarım bu kangrenli konuyu acilen halledebilirsiniz.

 • Kablo TV Temsilcisi30 Ocak 2015

  Sayın Abonemiz; 3013566 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön