06 Mayıs 2013 #1780075

Teledünya (Türksat) HDMI Cihazımın Garantisi Olduğu Halde Cihaz Değişimi ve Tamiri Yapmıyorlar!

HDMI cihazımdan görüntü alamadığımdan ötürü garantiye gönderdim. Ancak bana tekrar cihazı getirdiklerin de garanti kapsamı dışında olduğu şeklinde bir yazı göndermişlerdir. Bunun sebebi Voltaj değişmeleri, elektrik kaçakları, elektrik tesisatlarından veya topraklamadan kaynaklanabileceği, televizyonların gövde topraklamasının ve daire içi topraklamalarının zayıf veya hiç olmayışı şeklindedir diye bir yazı gönderildi.


Aynı prizde birçok elektronik eşya kullanıyorum hiçbirine birşey olmuyor sadece bu cihazımı etkiliyor. Çünkü her ay düzenli olarak faturalarımı ödüyorum ve ben karşı tarafı mağdur etmiyorum ancak bizi bu tür gerçek dışı arıza sebepleri ile mağdur ediyorlar. Ayrıca topraklama var.

Serkan 322 Okunma

Cevaplar

  • Serkan06 Mayıs 2013

    Ama bu cihazı siz bana tahsis ediyorsunuz. Sözleşmemiz bittiğinde sizin hiçbir ürününüzü ve yayınızı kullanmayacağım. Söz de HD yayın kullanıyorum. Cihazı garantisi olduğu halde beni mağdur ediyorsunuz ya başka birşey demiyorum. Ben bu savaşımı yetkili merciilerde gerekli şekilde de arayacağıma emin olabilirsiniz?

  • Kablo TV Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Abonemiz, Türksat A.Ş. olarak cihazınızın teknik servise ulaşımı ve tarafınıza teslimi konusunda aracılık etmekteyiz. Servis raporu tutan ve arızanın garanti kapsamı dışında olduğunu belge ile beyan eden cihazınızın teknik servisidir. Abonelik sözleşmenizin 5.3 ve 5.8 maddeleri gereği şikayetinizi Teknik servis ile görüşerek dile getirmeniz rica olunur. Abonelik sözleşmesi hızlı erişim için “ http://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/sayfa/formlar/abonelik_sozlesmesi.pdf “ linkini tıklayabilirsiniz. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön