20 Ağustos 2015

Teledünya (Türksat) Görüntü ve Ses Sürekli Kesintiye Uğruyor

Görüntü ve seste sürekli donmalar yaşıyorum. Teknik ekip gönderdiler. Önce cihazdan kaynaklı dediler, sorunu çözmeden gittiler. Tekrar arıza kaydı açtım bu kez aynı marka aynı model başka bir cihaz getirip onu taktılar. Sorun düzelecek mi diye sorduğumda bilmiyorum bakacağız dediler kontrol etmeden gittiler. Tekrar sorunun devam ettiğine dair kayıt açtığımda bu kez bana daha önceden kendilerinin bana satmış olduğu next marka cihazdan kaynaklı genel bir problem olduğunu fakat sorunun ne zaman çözüleceğine dair bilgileri olmadığını söylediler. Sonuçta şikayet etmediğim yer kalmadı. Yeni cihaz alın sorumlusu biz değiliz biz sinyali sağlıklı bir şekilde gönderiyoruz diye kestirip attılar.

İlgın 1.381 Okunma

Cevaplar

  • İlgın20 Ağustos 2015

    firmanın kendi sitesinden şikayet kaydı actim, bilgi teknolojileri kurumuna şikayetimi ilettim, basbakanlik iletisim merkezine şikayetimi ilettim en son olarak Şikayetvar.com üzerinden şikayetimi bildirdim ve her bir sikayetimde yukarida gormus oldugunuz cevabi kopyalayip cevap diye gonderdiler. sürekli kendileriyle celisiyorlar. Cihazininizin garanti suresi doldu diyorlar sonra kendileri ayni marka ayni model sorunsuz olduğunu iddia ettikleri başka cihaz getiriyorlar. Sorun ortadan kalkmayinca cihaziniz bozuk yeni cihaz temininden siz sorumlusunuz deyip kestirip atiyorlar. Akil almaz bir durum.tv hizmeti için para ödüyorum fakat doğru düzgün hiçbir şey izleyemiyorum. Yazıklar olsun.

  • Kablo TV Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3535761 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontroller neticesinde 06-08-2015 tarihinde oluşturmuş olduğunuz Üst Kurul Şikayeti yetkili merciler tarafından incelenmiş olup sonucu aşağıdaki gibidir. "Sayın Abonemiz, kullanmakta olduğunuz cihazın garantisi 24 ay olup bu süre dolmuştur. Bu sebeple cihazınızın değiştirilmesi mümkün değildir. Ayrıca Türksat A.Ş. hizmet sunucusu olarak asıl mükellefiyeti yayını sorunsuz sunmaktır. Yayının sağlıklı alınamaması, kullanılan cihazdan kaynaklanmaktadır. Cihazı, marka firmasına tamir için gönderebilirsiniz. Tamirde geçen süre boyunca Türksat test/geçici cihaz bırakarak yayının aralıksız alınmasını sağlayacaktır ya da yeni bir cihaz satın alındığında bu yeni cihazın kurulumu ücretsiz yapılacaktır. Hizmetin kullanımını sağlayacak cihaz temini aboneye aittir. İmzalanan sözleşmenin 5.7. maddesine göre Hizmetin alınması için gerekli Set Top Box, conax modül, modem, telefon, bilgisayar, televizyon vb. her türlü cihazı temin etme yükümlülüğü Abone’ye aittir. Uydunet VoIP hizmetinden faydalanabilmek için kullanılacak cihazların Uydunet VoIP sistemine uyumlu olması gerekmektedir. Kurulum sırasında, test cihazları ile hizmetin verilip verilmediği tespit edilir ve hizmetin tam olarak verildiğine yönelik Abone onayı alınır. Cihazların temin edilememesi nedeniyle hizmetten yararlanılamaması durumunda tüm sorumluluk Abone’ye aittir. Bilgilerinize," Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3535761 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön