20 Nisan 2013

Teledünya (Türksat) Fazla Fatura Tahsilatı Yapıldı!

1032235*** numaralı Türksat abonesiyim. Faturamı TEB kredi kartıma otomatik ödeme tanımlattım. Fakat ocak ayında kartımdan 16 ocak ve 24 ocak'da çift fatura tahsilatı yapıldı önce verdikleri numaraya fax gönderemedik, başka yere yönlendirip, sonra da faksınız bize ulaşmadı diyorlar. Verdikleri numaraya faks çekmek imkansız beni oyaladılar.


Fax göndermeyi ve kredi kartı ekstresini fakslamayı başardığımızda da,kredi kartı ekstresinden İşlem yapılamayacağını,faturayı çift ödediğimizi kanıtlayan banka dekontu getirmemiz gerektiğini söylediler. Araştırdım, hiçbir bankada karttan otomatik ödeme tanımlanan faturalara dekont verilmiyormuş. Türksat paramı geri vermemek için beni 4 aydır oyalıyor.

Esin 158 Okunma

Cevaplar

 • Esin22 Nisan 2013

  halen ortada müşteri memnuniyeti yok,turksat'ın bana dönesini bekliyorum.

 • Esin22 Nisan 2013

  şikayetim çözümlenmedi.yine aynı şeyi mail olarak bana yollamışlar.banka,kart ekstresinde zaten gözüken bir ödeme için,ayrıca dekont vermiyor.böyle bir uygulama hiçbir bankada yok.turksat benden olmayan birşeyi istiyor.bu da paramı geri ödemeyeceklerinin kanıtı zaten.düzenlenmeyen bir belgeyi nasıl verebilirim?.benim turksat'da tüm belge ve ekstrelerim mevcut.madem böyle bir dekont veriliyor,kendileri bankamla iletişime geçsinler.neden bankayla iletişime geçmiyorlar?

 • Kablo TV Temsilcisi20 Nisan 2013

  Sayın Abonemiz; 1753785 numaralı şikayetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi20 Nisan 2013

  Sayın Abonemiz; 1753785 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön