22 Ocak 2014

Teledünya (Türksat) Faturaya 20 TL Ek Ücret Yansıttı!

4-5 aydır, 20 TL fazladan ücret alınıyor. İnternet hızını arttıracaklarını söylediler. Ben bu yönde talebim olmadığını söyledim. Onlar da bunun zorunlu bir uygulama olduğunu söylediler. Öyleyse faturaya ek ücret kesinlikle yansımasın dedim. Bunun olmayacağını, sadece zorunlu olarak hızı arttırdıklarını söylediler.


İnterneti kullanan biri bile değilim ama faturama yansıyan 20 TL ek ücreti ödemek zorunda kaldım. Şikayetimi kendilerine ilettim, ses kaydını dinledik öyle birşey yok denildi. Eğer durum düzeltilmezse BTK'ya şikayet edeceğim.

Meryem 83 Okunma

Cevaplar

  • Meryem15 Aralık 2016

    Dediğiniz doğru değil. Siz siz olun bunlarınkiyle telefonları üzerinden hiçbir işlem yapmayın. Dediğim gibi ücret artışı kesinlikle istemiyorum dediğim halde aylarca 20 TL fazladan ödedim

  • Kablo TV Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2249130 numaralı şikayetinize istinaden tarafınızla yapılan görüşmede ses kaydınızın dinlendiği belirtilmiştir. İlgili ses kaydında tarafınıza fatura bilgisinin doğru olarak aktarıldığı tespit edilmiş olup tarafınıza bilgisi iletilmiştir. Dilerseniz dilekçenizle İl müdürlüğümüze başvurarak ses kaydınızı dinleyebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2249130 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön