09 Eylül 2015

Teledünya (Türksat) Fatura İhmalkarlığı!

Yeni nakil yaptırdığım Teledünya hizmetime çıkan 62 TL'lik faturamı ödeme merkezlerinden ödememe rağmen eski kullandığım tesisat no'sunda yine aynı borç bakiyesi gözükmektedir. Çağrı merkeziyle görüştüğümde hesaplarına ödeme geçmediğini söylediler ödeme yaptığınız yerle görüşün dediler, ödeme merkezine gidip sorunu söylediğimde ise onlar ödemeyi aldıklarını Türksat'ın faturayı düşmediğini söylüyorlar yani ben ne yapabilirim bu durumda diye sorduğumda "ödeme yapmanız gerekiyor"tekrar diye bir cevap aldım sizden böyle bir şey nasıl olabilir ve getirdiğiniz çözüm daha bir mükemmel tabi. Memnun olduğum hizmetten soğumama sebeptir bunlar ve hala bir çözüm getirilmedi.

Duygu 126 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi09 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3681807 numaralı şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek, şikayete sebep olan konu hakkında detaylı bilgi edinilmiş bulunmaktadır. Fatura ödeme merkezleri ile anlaşmamız olmadığından dolayı ödemelerinizin ödeme merkezi tarafından sistemlerimize yansıtılması halinde tarafımızdan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi09 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3681807 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi09 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3681807 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön