07 Eylül 2013 #1996005

Teledünya (Türksat) Çok İlgisiz!

15. 08. 2013 tarihinde vermiş olduğum adres değişikliği sebebiyle nakil işlemini aradan 20 gün geçmesine rağmen hala ilgisizlik derecesine varan bir tavırla isteğimiz yerine getirilmemiştir. Bir aya yakındır yeni adresimde İnternet ve kablo TV den faydalanamıyorum. Ve iş fatura tahsilatına gelince son ödeme tarihini geçtiği her gün için faiz uygulamayı çok iyi biliyorsunuz. Üzerinize düşen görevi yapmaya gelince karşımızda muhatap bulamıyoruz. İnsanları mağdur etmeye hakkınız yok. Kullanıcı olduğum günden itibaren tek bir fatura döneminin ödemesini bir gün bile geciktirmedim. Taahhütlü abone olduğum için de aboneliği iptal ettiğim takdirde 500 TL ye yakın bir para cezasını ödemem gerektiğini söylüyorsunuz.

Mehmet 76 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet27 Eylül 2013

  sizin hangi teknolojiyi kullan?yorsunuz. halen sisteme tanimlatamadiniz bina kayd?n?. t

 • Mehmet23 Eylül 2013

  Bugün 23 eylül ve halen sisteme tanımIaması yapılmadığı için nakil işlemi yapılamıyor. Helal olsun TÜRKSAT AŞ Büyük firmasınız. Takdir Ediyorum.

 • Kablo TV Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz 1996005 Şikayetinize istinaden yetkili birimimiz tarafından iletişime geçilmiş olup şikayetinize konu olan sisteme tanımlama işlemi yapılamadığı için nakil işlemini gerçekleştiremediğinden dolayı olduğunu beyan etmeniz üzerine yetkili birimimizin takibinde olduğu en kısa sürede kurulumun gerçekleştirilmesi için işlemlerin başlatıldığı bilgisi iletilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Mehmet10 Eylül 2013

  Çalışan personelin cabalarini sirketinde göstermesi gerekiyor. Hizmet Kalitesi yeterli değil.

 • Kablo TV Temsilcisi07 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz 1996005 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön