31 Ekim 2016 #6813733

Teledünya (Türksat) Cayma Bedeli

Yayınlardaki sık bozulma internet hızının yavaşlığı nedeniyle sözleşmeyi iptal ettirmek için aradım ancak internet paketinin ve sinema paket, dahil olmak üzere uygun bir teklif sunulduğu için yeniden 24 aylık sözleşme onayı verdim. Eylül 2016 ancak Ekim'de sinema paketinin sadece 1 aylık promosyon olduğu bildirildi. Bu arada sözleşmenin mail adresime gönderilmesini talep ettim ancak kabul etmediler. Böyle bir şey yapamayacaklarını söylediler. Şube verirse verir dendi. Ben sözleşmemi artık kesinlikle iptal ettirmek istiyorum. Teledünya (Türksat)'tan hizmet almak istemiyorum ancak benden iptal bedeli şu an için 178 TL talep etmektedirler. Tüketici Hakem Heyetlerine bile gerek kalmadan taahhüt süresi dolmaksızın ceza ödemeden iptal yaptıranlar var. Zira Mayıs 2014 sonrası vazgeçmek istiyorsanız herhangi bir ceza ödemeden ayrılmak biz tüketicilerin yasal hakkı.

Berna 595 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6813733 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek detaylı bilgilendirme sağlanmıştır. Abonelik sözleşmeniz ve 10-09-2016 tarihinde başvuruda bulunduğunuz 29 TL Bitmesin Kampanyası taahhütnamenize Türksat Online İşlemler sayfası(online.turksatkablo.com.tr) üzerinden müşteri numaranız ve online işlem şifreniz ile giriş yaparak ulaşım sağlayabileceğinize dair bilgi aktarımında bulunulmuştur. 10-09-2016 tarihli 29 TL Bitmesin Kampanyası başvurusu ait ses kaydınız kalite standartları doğrultusunda yetkili birimlerimiz tarafından incelendiği ve ilk ay 12 tane sinema kanalının Türksat tarafından hediye olarak sunulduğu, ilk aydan sonra otomatik olarak kullanıma kapatılacağı yönünde bilgi verildiği tespit edilmiştir. Teledünya ve Uydunet hizmetlerinizde yaşanan soruna ilişkin 29-10-2016 tarihinde çağrı merkezimiz aracılığı oluşturulan arıza kaydınız doğrultusunda ekiplerimiz tarafından şebeke üzerinden gerekli müdahale sağlandığına dair bilgilendirme gerçekleştirilmiştir. Yaşamış olduğunuz arıza durumunun devamı halinde sikayetvar.com üzerinden tarafımıza bilgi iletebilirsiniz. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6813733 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön