24 Haziran 2015

Teledünya (Türksat) Bina İçi Tesis Sorunu!

Yaklaşık 15- 20 seneyi aşkın müşterinizim. Oturmuş olduğumuz apartman yenilenmiş olduğundan dolayı hattımızı yenilemekte zorlanıyoruz. Gerek kat sahipleri gerek apartmanı yenileyen müteahhit firma aracılığıyla iletişime geçmemize rağmen 1 aydır apartmanımızda '' bina içi tesis kurulumu'' yapılmamıştır. Gerek genel merkeze dilekçe gerekse sözlü olarak bilgilendirme yapılmıştır farklı kat sahipleri tarafından. Ancak herhangi bir sonuç elde edemedik. Tesis kurulumunun yapılması hakkında herhangi bir zaman söylenmemekle birlikte bilinmeze doğru gidiyoruz. Lütfen en kısa sürede tarafıma net bir bilgi verilerek bu sorunun çözülmesini talep ediyorum.

Noyan 331 Okunma

Cevaplar

 • Noyan31 Temmuz 2015

  Sorunum çözümlenmiş olup, yardımlarından dolayı Teledünya (Türksat) personeline ve özellikle ilgisi ve yardımları için Kadıköy bölgesine hizmet veren kurulum ekipleri adem uzun ve serdar bey'e işlerini kusursuz yaptıkları ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

 • Noyan'ın Teşekkür Mesajı31 Temmuz 2015

  Sorunum çözümlenmiş olup, yardımlarından dolayı tüksat personeline ve özellikle ilgisi ve yardımları için Kadıköy bölgesine hizmet veren kurulum ekipleri adem uzun ve serdar bey'e işlerini kusursuz yaptıkları ve ilgilerinden dolayı teşşekür ederim.

 • Noyan26 Haziran 2015

  Teledünya (Türksat) İstanbul İl Müdürlüğü'nün dikkatine; Çeşitli kanallardan sorunumuzu bildirdik. Bina içi tesis sorunu olduğu belirtildi. Bu sorun 25.06.2015 itibariyle giderildi. Telefon ile il müdürlüğüne ulaşamıyoruz. Lütfen en kısa sürede sorunumuzun giderilmesini talep ediyoruz.

 • Noyan25 Haziran 2015

  Müteahhit firma ile görüştüm ve 3 günlük çalışmaların ardından bugün itibariyle yapmamız gereken bina içi tesis kurulumunu gerçekleştirmişler. Yani bu bahsettiniz fiber güzergah yolu yapılmıştır. Lütfen tekrardan servisini yönlendirin ve kurulum gerçekleşsin. Tekrarlıyorum 1 aydır evimizde internet ve televizyon yok artık bir sonuç elde edelim. Geri dönüş bekliyorum.

 • Noyan25 Haziran 2015

  İlginize çok teşekkür ederim. Sizden isteğim bana yol göstermeniz. Acaba bu bahsetmiş olduğunuz Fiber Güzergahını apartmanı yapan müteahhit firma tarafından mı yapılması gerekiyor. Ona göre ben müteahhit firma ile iletişime geçeceğim tekrardan. Lütfen bana apartman tarafından ne yapılması gerektiğini belirtin.

 • Kablo TV Temsilcisi25 Haziran 2015

  Sayın Abonemiz; 3325063 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından "belirtmiş olduğunuz adres için 3 defa ekip yönlendirilmiş olup, binanın Fiber güzergahı olmaması üzerine şuan için yayın verilememekte olduğu belirtilerek, konu ile ilgili gerekli takibin sağlandığı" yönünde bilgi verilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi24 Haziran 2015

  Sayın Abonemiz; 3325063 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi24 Haziran 2015

  Sayın Abonemiz; 3325063 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön