26 Ekim 2016 #6783289

Teledünya (Türksat) BBC'de İngilizce Alt Yazı Yok!

Birçok İngilizce kanal mevcut hayranı olduğum BBC kanalında İbrani ve Almanca alt yazı seçeneği var, ingilizce istiyorum yok, türkçe istiyorum o da yok. İngilizce öğrenen bir çok insanın. İngilizce dinlemeye ve alt yazı ile okumaya ihtiyacı var. Konu eksiklik konusunda gerekli aksiyon alınması konusunda yardımlarınızı bekliyoruz...

Koray 1.450 Okunma

Cevaplar

 • Koray13 Aralık 2016

  Konu cevap beni ikna etmemiştir, İngilizce altyazı eklemek sistemde sadece bir tik koymak kadar kolayken yapılmamasına müşteri olarak anlam veremiyorum.

 • Koray13 Kasım 2016

  En kolay olan şey inglizce altyazi yuklenemiyoruz mu demek oluyor?

 • Kablo TV Temsilcisi26 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6783289 nolu şikâyetinize istinaden öncelikle TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Yayın akışı ve yayın içeriği yayıncı kuruluş tarafından belirlenmekte olup Türksat tarafından değişiklik yapılmamaktadır. Yayıncı kuruluşa ait datalar ( video, sesler, altyazılar, teleteks gibi ) Kablo Analog Sistemi ve Teledünya sistemlerine, yayının iletildiği şekliyle abonelerimize sunulmaktadır. Yayına ait herhangi bir logo bindirme, mozaikleme, görüntüyü kesme, bip sesi, şifreleme, altyazı yükleme ve filmlerde/programlarda değişiklik yapma gibi işlemler tarafımızdan yapılmamaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126, 0 850 804 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi26 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6783289 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön