12 Ekim 2015

Teledünya (Türksat) Bazı Kanalların Silinmesi!

Bugün kanal listemden bazı kanallar (samanyolu TV, kanaltürk TV, mehtap TV, yumurcak TV gibi) kanallar bizlere herhangi bir bildirim yapılmadan kapatılmıştır. Bu durum bir tüketici olarak beni çok rahatız etmiştir.


Kapatılan kanallar geri yüklenmeyecek ise sözleşmenin fesh edilmesini talep ediyorum. Zaten internet bağlantınız da ihtiyacımızı karşılamıyor. Çağrı merkezinizi de arıyorum telefon hiç çalmadan kapanıyor. Hizmetiniz sıfır, her ay size bunca para ödüyorum. Konu hakkında tarafıma acil dönüş yapılmasını rica ederim.

Haci 102 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi13 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 3928464 numaralı şikâyetinize istinaden; Aboneliğinizi başlatırken imzalamış olduğunuz abonelik sözleşmesinin 5.14. maddesi uyarınca “Türksat; kablo sistemleri altyapısından sunulacak televizyon  kanallarını belirlemeye, kablo  hizmetleri yayın planını değiştirmeye yetkilidir. TÜRKSAT herhangi bir kanalın yayınlanması veya yayından kaldırılması konusunda aboneye taahhütte bulunmaz.”  Türksat A.Ş. Yönetim Kurulu kararına istinaden şikayetinize konu kanallar yayından kaldırılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi12 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 3928464 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön