06 Nisan 2015

Teledünya (Türksat) Asılsız Beyan!

1017767593 hizmet numaralı aboneyim. Yaklaşık 10 gündür TV ve internetimin naklini yapmayı başaramadım. Bugün 444 0126 - 17:00'da arayıp abone naklini nerede yaptırabileceğimi sordum. Ankamall'da var giriş katta dediler. Gölbaşı'ndan Ankamall'a gittim ama maalesef Ankamall'da ki abone merkezleri kapanalı bir hafta olmuş hala danışma hattındakilerin bilgisi yok 20 km yolu boşuna gitmiş oldum.


3 gün önce de Dikmen harbiye caddesine gönderdiler orası da kapalıydı kuruluma gitmişler. Yine mağdur oldum. Türksat'ın bu konuya acil çözüm bulup mağduriyetimi gidermelidir. Müşteri olarak hiç memnun değilim. Parasını ödüyorum ama kullanamıyoruz.

Serhat 268 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi06 Nisan 2015

    Sayın Abonemiz; 3158570 nolu şikâyetinize istinaden hizmet sahibi hizmetin naklini; kimlik aslı, fotokopisi ve hizmet numarasıyla birlikte, Türksat Abonelik Merkezi aracılığıyla gerçekleştirebilmektedir. Nakil talebi alındıktan sonra yeni adreste yeni bir hizmet numarasıyla hizmet almaya başlarsınız ve eski hizmet numaranız iptal olur. Nakil için faydalandığınız hizmetlere göre nakil ücreti, nakilden sonraki faturanıza yansımaktadır. Türksat Kablo Abonelik Merkezi iletişim bilgilerine http://www.turksatkablo.com.tr/Satis-Noktalari linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi06 Nisan 2015

    Sayın Abonemiz; 3158570 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön