12 Eylül 2013

Teledünya (Türksat) Arızamı Giderilmedi!

03.08.2013 tarihinde 126 arıza servisine Kablo TV'nin karıncalı olduğu, Teledünya'nın göstermediği (sinyal alınamadığı) internet bağlantısının zaman zaman kesildiği bildirilerek
arıza kaydı bırakılmıştır. Gelen ekip, arızanın bölgedeki şebekeden (kablo hasarı) kaynaklandığını belirtmiştir. Defalarca bırakılan arıza kaydına rağmen arızaya müdahale edilmemiştir. Arızanın ne zaman giderileceği hususunda zaman veremeyeceklerini belirtmişlerdir.

Bu durum İl Müdürlüğü'ne bildirilmiş, sonuç ve sorun aynı. Arıza devam etmekte. Lütfen gerekli
bilgilendirme ve yönlendirme yapıldı ifadesinden ziyade mevcut arızanın 1.5 ayda neden giderilmediği konusunda bilgilendirme ve arızanın giderilmesini bekliyorum.

Abdullah 103 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah17 Eylül 2013

    1.5 aydır giderilemeyen arızaya ait 12.09.2013 tarih ve 2009204 Nolu Şikayetime, ilgili tarafından en kısa süre içerisinde dönüş yapılacağı belirtilmişti. Yayın vermeyi taahhüt ettiğiniz ve yaklaşık 8-9 yıldır yayın aldığımız adrese 17.09.2013 tarihi itibarı ile arıza tespit-onarım için bir ekip gelmedi.Herhangi bir şekilde irtibata dahi geçilmedi. Şikayetime -mağduriyetimize verdiğiniz cevaptaki en kısa süreyi nasıl izah ediyorsunuz. Hizmet taahüdünüz gereği sorumluluk bilinci dahilinde tarafınızdan hizmet ve bilgi bekliyorum.

  • Kablo TV Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2009204 Nolu Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön