14 Ekim 2014

Teledünya (Türksat) Arızam Çözülmedi!

7 Eylül 2014 tarihli arızam halen çözülmedi. ne yaptıysam hiçbir işe yaramadı. Türksat tarafından resmen dolandırılıyorum. Genel Müdürlüğe dilekçe vermeme rağmen arıza devam ediyor. Taahhütte imza atıldıktan sonra mağduriyet başlatıyorlar.

Ercan 1.914 Okunma

Cevaplar

 • Ercan12 Nisan 2015

  Güya çözül denilen sorunum, neredeyse 1 yıldır devam ediyor. Anlık kopmalara bir türlü çare üretilmedi... Lütfen dikkat Kimse Teledünya üyeliği yaptırmasın, her şey üyelik yapılıncaya kadar, hizmet ve destek sıfır...

 • Ercan08 Kasım 2014

  Kesinlikle memnun değilim.. 7 Eylül 2014 tarihinde start alan sorunum Ekim sonu gibi, kendi imkanlarım doğrultusunda, tam sağlıklı olarak düzeltilemesede, idare edecek şekilde halledildi, fakat şunu tekrar tekrar belirtmek istiyorum.. Türksattan internet tv, gibi hizmetini almadan önce çok dikkatli olmak gerekiyor. ben büyük bir hata yaptım, ve cezasını çekiyorum.. Yaşadığım arıza neredeyse 3 ay gibi bir sürece girmek üzereyken, 44 0126 dan arayıp sorununuz çözüldümü gibi, boş beleş kelimeler yapıyorlar.. gülermisin ağlarmısın... Türksat = Mağduriyet, açılımı budur arkadaşlar...

 • Kablo TV Temsilcisi25 Ekim 2014

  Sayın Abonemiz; 2746843 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimiz tarafından yapılan incelemeler sonucunda; yönlendirilen arıza ekipleri tarafından daire içi bağlantılarınızın düzenlenerek, modem sinyal değerlerinin ideal aralığa getirilerek sorunun giderildiği tespit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Ercan'ın Teşekkür Mesajı18 Ekim 2014

  sorunum çözüldü fakat, ara ara bağlantı kopukluğu yaşıyorum yinede...

 • Kablo TV Temsilcisi15 Ekim 2014

  Sayın Abonemiz; 2746843 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi14 Ekim 2014

  Sayın Abonemiz; 2746843 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön