11 Eylül 2013 #2004806

Teledünya (Türksat) Arızalanan Cihazın Yerine Yeni Cihaz Temin Edemiyorum!

Daha önce kampanya ile aldığım Teledünya cihazı geçen hafta bozuldu. Ekipler geldi garantinin bittiğini yeni cihaz yada tamir yaptırmam gerektiğin söyleyip gittiler. Daha sonra bir bayinize giderek yeni cihaz almak istediğimi belirttim kampanya ile 49 lira ödeyerek cihaz ve modem alabileceğimi söylediler ancak Ankara'da cihaz kalmamış ve ekimden önce hangi tarihte geleceği de bilinmiyor. Bu zamanda bir müşteri bile çok önemli iken yapılan kampanyalar için cihaz bulunamaması çok üzücü. Ben bir ay TV izlemeyecek isem neden ücret ödeyeyim ki biran önce cihazın gönderilmesini istiyorum.

Zeynep 120 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2004806 Şikayetinize istinaden 13.09.2013 tarihinde tarafınız ile iletişime geçilmiş olup modem stoklarının temini ile birlikte kurulumunuzun gerçekleştirileceği bilgisi iletilmiştir. 11.09.2013 tarihli tarafınızla iletişime geçildiğinde yaşamış olduğunuz şikayetiniz yetkili birimimize incelenmesi için iletilmiş olup konu ile ilgili incelemeler sonucunda ilgili işlemlerin gerçekleştirileceği bilgisi tarafınıza aktarılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Zeynep11 Eylül 2013

    Yetkili oldugunu ileten ve saygısızca konusup suratıma telefonu kapatan bir bey aradı çözüm bulma konısunda yetersiz olup istediğiniz olmaz gibi sacma konusmalar yaptı sanırım müşterinin değeri sizde bu kadar

  • Kablo TV Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2004806 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön