20 Eylül 2013 #2022631

Teledünya (Türksat) Alt Yapı Eksikliğinden Hizmet Alamıyorum!

Yeni taşındığım binamda Teledünya hizmetinin olmadığını öğrendim ve bu adreste hizmet alamayacağım söylendi. Eğer benden bu hizmetin parasını alıyorsanız bana bu hizmeti vermekle yükümlüsünüz. Adresim ilçe değişmedi bile bina sizin hizmetiniz olan bina bulup evimi ona göre tutmalıymışım.


Gerçekten yapılan büyük bir haksızlık üyeliğimi iptal ettirsem 550 lira gibi bir ücret çıkar diyorsunuz. İptal etmesem yine aynı ücret bana ya bu hizmeti sağlayın yada alın HD kutunuzu modeminizi. Hakkımı her türlü yasal yolla arayacağım.

Adem 102 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi21 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz; 2022631 numaralı şikayetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2022631 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön