14 Kasım 2013

Teledünya (Türksat) Abonelik İptalini Gerçekleştiremedim!

Ailece yurt dışında bulunduğumuz için Türkiye'deki evimizde bulunan Teledünya aboneliğinin iptalini istedim. Defalarca mail atmama rağmen bana yardımcı olunmadı. Telefon ile arayamıyorum, faks ile yada mail yoluyla iletişime geçmek istiyorum bana yardımcı olunmuyor. Lütfen bu konuda hassas olsunlar.

Emirhan 187 Okunma

Cevaplar

  • Emirhan'ın Teşekkür Mesajı24 Ocak 2014

    İlgi ve alakanız için teşekkür ederim , yardımcı olunuldu ve problemler bitti.

  • Kablo TV Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Abonemiz; Hizmet sahibi yurt dışında ise; 1. Pasaportun ön yüzü, 2. Son çıkışın yapıldığı sayfa, 3. Kimlik fotokopisini soyadı aynı olan 1. Dereceden yakınına dilekçe ile faks gönderir. Yetkili kılınan kişi bahse konu evraklar ve kendi Nüfus cüzdan aslı ve fotokopisi ile işlem yapabilir. Teledünya set top box cihazınızın içerisinde bulunan smart kartın iptal işleminde iade edilmemesi halinde 10 TL faturanıza yansıtılmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Abonemiz, 2114537 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön