18 Eylül 2013 #2017811

Teledünya (Türksat) Abonelik İptali!

30 nisan 2013 tarihinde bitmiş olan Teledünya aboneliğimin devamını istemediğim için iptal ettim. İptal işlemleri için 444 0 126 hattı arayarak ön iptal ve sonrasında gerekli evraklar ile HD kartın ilgili müdürlüğe teslimini yaptım. Evraklar ve kartı APS ile gönderdim. Buna göre iptal edildiğini düşündüğüm aboneliğe ait faturalar gelmeye devam ediyor. Çağrı merkezini aradığımda evraklar işleme girmemiş ön iptal geçersiz denildi. APS ile gönderilen evrakların ulaşmamış olması imkansız. İşleme alınmaması benim sorunum olamaz. Kullanmadığım hizmete fatura geliyor.

Sibel 152 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi28 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2017811 Şikayetinize istinaden gerekli incelemeler gerçekleştirilmiş olup 103****** numaralı hizmetinize ve adınıza düzenlenmiş evrak kaydı bulunmamaktadır. Hizmetiniz aktif konumda olup faturalandırılmaya devam etmektedir. Hizmet İptali için; Hizmet ve kimlik bilgileriniz ile birlikte Çağrı Merkezimizi arayarak Ön İptal başvurusunda bulunabilirsiniz,İptal işleminizin ıslak imza içeren resmi bir iptal belgesi ile alınması gerektiği için ön iptal başvurunuza istinaden 10 (on) gün içerisinde Türksat Abone Merkezine bizzat kimlik ve kimlik fotokopiniz, hizmet numaranız ile başvuru yaparak İptal İşleminizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Bu süre içerisinde Abone Merkezine başvuru yapılmaması halinde hizmet aktif konuma gelecektir. Dilerseniz bulunmuş olduğunuz ilin Turksat İl Müdürlüğüne kimlik fotokobinizi , talebinizi belirten dilekçe, hizmet numaranızı belirterek posta yolu ile iletmeniz doğrultusunda Müdürlüğümüz tarafından hizmet iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Türksat Kablo Abone Merkezi iletişim bilgilerine; http://turksatkablo.com.tr/satis-noktalari.aspx web sitesinden ulaşabilirsiniz Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2017811 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön