18 Mart 2013 #1691522

Teledünya (Türksat) Abonelik İptali!

1 hafta önce mail yoluyla abonelik sürecimin nisan ayında biteceğini ve nisan ayını beklemeden son faturayı ödeyip aboneliğimi iptal ettirebilirmiyim diye mesaj attım.Son dönem faturasını ödeyip abonelik işlemini iptal ettirebilirsiniz diye cevap geldi ve 444 0 126 nolu numarayı aramam istendi.
4440126 nolu numarayı aradığımda aboneliğimin bitmesi için 1 ay zorunlu şekilde beklemem gerektiği söylendi. Ben 1 ay beklemek istemiyorum aboneliğimin iptalini istiyorum.

Sercan 10.492 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1691522 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından şikayetinize konu olan mail incelenmiş olup tarafınıza; (**.**.**** tarihinden önce Taahhüt Çıkış Bedelleri ile iptal işlemi yapabilirsiniz.Taahhüt Çıkış Bedelleri hakkında detaylı bilgiyi 444 0 126 numaralı çağrı merkezimizden alabilirsiniz.) olarak yazılı bilgi aktarımında bulunulduğu hatalı bilgi aktarımının gerçekleştirilmediği tespit edilmiştir. Konu ile ilgili herhangi bir kampanyaya ilişkin taahhütünüz bulunuyor ise ; Kampanya Taahhüt süresi sonlanmadan hizmet iptali gerçekleştirildiğinde taahhüt bedelleri tarafınızdan tahsil edilmektedir. Hizmet İptali için; Hizmet ve kimlik bilgileriniz ile birlikte Çağrı Merkezimizi arayarak Ön İptal başvurusunda bulunabilirsiniz,İptal işleminizin ıslak imza içeren resmi bir iptal belgesi ile alınması gerektiği için ön iptal başvurunuza istinaden 10 (on) gün içerisinde Türksat Abone Merkezine bizzat kimlik ve kimlik fotokopiniz, hizmet numaranız ile başvuru yaparak İptal İşleminizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Bu süre içerisinde Abone Merkezine başvuru yapılmaması halinde hizmet aktif konuma gelecektir. Dilerseniz bulunmuş olduğunuz ilin Turksat İl Müdürlüğüne kimlik fotokobinizi , talebinizi belirten dilekçe, hizmet numaranızı belirterek posta yolu ile iletmeniz doğrultusunda Müdürlüğümüz tarafından hizmet iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Teledünya hizmetinin iptali sonrasında Teledünya Smart Kartın bağlı olduğunuz Türksat Kablo Abone Merkezine 8 gün içerisinde iade edilmesi gerekmektedir. İade etmemeniz halinde; faturanıza 10 TL Smart Kart Bedeli yansıtılacaktır. İade etmemeniz ve faturanıza Smart Kart bedelinin yansıması halinde; Türksat Kablo Abone Merkezine smart kart ile başvuru yapmanız halinde; kart ve ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Abonenin bizzat başvuru yapamadığı durumlarda noter tastikli vekaleti ile birlikte bir yakını da başvurabilmektedir. Türksat Kablo Abone Merkezi iletişim bilgilerine; http://turksatkablo.com.tr/satis-noktalari.aspx web sitesinden ulaşabilirsiniz Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön