03 Şubat 2016

Teledünya (Türksat) 1 Ayda Binaya Hizmeti Getirdi

Yeni binaya taşındık ve Teledünya (Türksat) başvurumuzun üzerinden neredeyse 1 ay sonra hizmeti binamıza çekti. 1 aylık ücreti boşuna ödedik. Arayıp tarafımıza ücretin geri verilmesini istedik yapamıyoruz dediler.

Onur 142 Okunma

Cevaplar

 • Onur04 Şubat 2016

  Iste bu yüzden uzak durun. başka firma olsa çoktan ücreti iade ederdi. Haram olsun.

 • Kablo TV Temsilcisi04 Şubat 2016

  Sayın Abonemiz; 4810590 nolu şikâyetinize istinaden alt yapı ile ilgili yapılan başvurular kapsamında; İl Müdürlüğümüz tarafından talep edilen bölgenin yoğunluğu, alt yapı çalışmaları için gerekli izin ve ödenek hazırlıkları için değerlendirmeye alınmaktadır. Yapılan değerlendirmeler kapsamında talep edilen bölgede fizibilite çalışması yapılarak talep sahiplerine geri dönüş sağlanmaktadır. Tarafınızca yapılan Kablo TV altyapı talebiniz doğrultusunda gerekli çalışmalar tamamlanarak binanıza altyapı ulaştırılmıştır. Ancak ilgili şikayetiniz kapsamında faturanıza ücret iade işlemi gerçekleştirilememektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Onur03 Şubat 2016

  Uzak durun bu firmadan. Boşu boşuna 1 aylık ücret ödedim. Başka firmalara diyorsunuz binanıza 2 gün sonra gelip kuruyorlar. Neredeyse 1 ayda kurmak nedir Allah aşkına?

 • Kablo TV Temsilcisi03 Şubat 2016

  Sayın Abonemiz; 4810590 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön