02 Kasım 2016 #6839679

Teledünya  Düzenli Fatura Ödediğimiz Halde Sistemlerinden Düşürmeyip Borçlu Gösteriyorlar

Ben böyle bir şey görmedim. Faturalarımı ödüyorum sürekli ödeme yapmadığıma dair mesaj geliyor. Borç sorgulaması yaptığımda sistemde borcum gözüküyor. Kredi kart ekstremde de kabak gibi ortada ödediğim faturalar. Müşteri hizmetlerini aradım mail adresi verip ekstre göndermemi istediler gönderdim ses yok üzerine ödenmemiş fatura yüzünden kapatılacağı söyleniyor. Bir daha müşteri hizmetlerini arıyorum ekstreniz ulaşmış abone merkezlerine gitmeniz gerekiyor deniyor. Böyle bir sistem yok maalesef. Sizin gibi bir çok marka var verdiğiniz hizmet sıfır. 12 saat çalışıyorum ben bir de işimi gücümü bırakıp bunun peşinde mi koşacağım? Birde şikayet kaydı açtırıyorum hanımefendi birkaç gün içinde geri arayıp sonucunu öğrenirsiniz diyor. Hani aramaya bile tenezzül edilmiyor. Yasal yollar var sorun yok sizin peşinizden koşacağıma mahkemeye giderim.

Burçin 890 Okunma

Cevaplar

 • Burçin05 Kasım 2016

  bugün bir faturam daha kesilmiş sistemlere yansimis. maşallah konu faturalandirmaya gelince sistemlerinizde hiç sorun yasanmiyor. Odenen fatura nedense sistemlerinize takili kaliyor goremiyorsunuz üstüne yayini kapatacaksiniz. Bir de gecikme faizi yansitacaksiniz. Tebrik ederiz çok güzel hizmet. Sorun 70 TL'değil ama en kısa surede, yeniden ilettigim belgelerle sorunuma care bulamazsaniz hiç usenmeyecegim isimi gucumu bırakıp size dava edeceğim elimdeki odedigime dair belgelerle. Biraz önce belirttiginiz maddeler de bunun da karşılığında ne yapilacagi yaziyodur sanırım bilginizeeee

 • Burçin05 Kasım 2016

  Oncelikle herhangi bir yerden ödeme yapılmıyor otomatik ödeme talimati ile odeniyor. Ben size odedigime dair bir belge gönderdim zaten siz onu kabul etmek istemiyorsunuz ki etmiyorsunuz. Gecikme bedelleri tada yasal islemler hiç bir şekilde beni ilgilendirmiyor ben zamaninda zaten ödeme yaptım. ödeme yapildiginida dair tüm belgeleri bankadan aldım tekrar size ilettim. Bunun sonucunda benim alehime bir işlem yaptirilirsa ayni şekilde yasal işlemleri ben de baslatirim sorun yok. Hala sorunuma çözüm getiremediniz bilgilendirdik demekle sorun cozulmez. sonuçta ödeme yaptigima dair bende sizi bilgilendiriyorum uzun zamandir ama hala sorunu cozemediniz.

 • Kablo TV Temsilcisi04 Kasım 2016

  Sayın Abonemiz; 6839679 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme gerçekleştirilmiştir. 1024516104 hizmet numaralı aboneliğiniz kapsamında Ağustos-2016 dönemine ait 20.09.2016 son ödeme tarihli 65,80 TL tutarlı faturanız sistemlerimizde ödenmemiş olarak görüntülenmektedir. İlgili faturaya ait bankanız üzerinden temin edebileceğiniz dekontunuzu [email protected] mail adresine ya da 0 212 583 65 66 numaralı Türksat İl Müdürlüğü'ne ait faksa gönderilmesi durumunda gerekli düzenlemeler sağlanacaktır. Ayrıca sistemde kayıtlı mobil telefon numaranıza(5072**19*2) farklı tarihlerde aşağıda belirtilen bilgilendirme SMS'leri gönderilmiştir. 18-10-2016 tarihinde; " SAYIN MUSTERIMIZ, SON ODEME TARIHI GECMIS, ODENMEMIS 65.80 TL FATURA BORCUNUZ BULUNMAKTADIR. ODEME YAPILMADIGI TAKDIRDE HIZMETINIZ 3 HAFTA ICERISINDE KESILECEKTIR. BILGI ICIN 4440126 TURKSATKABLO " 25-10-2016 tarihinde; " SAYIN MUSTERIMIZ, SON ODEME TARIHI GECMIS, ODENMEMIS 65.80 TL FATURA BORCUNUZ BULUNMAKTADIR. ODEME YAPILMADIGI TAKDIRDE HIZMETINIZ 2 HAFTA ICERISINDE KESILECEKTIR. BILGI ICIN 4440126 TURKSATKABLO " İmzalamış olduğunuz abonelik sözleşmesinin 5.27, 5.28 nolu maddelerde yer almakta olup ilgili maddeler aşağıda belirtilmiştir; 5.27. Abone, faturanın adresine ulaşmasını beklemeksizin son ödeme tarihini geçmemek üzere ödemelerini yapmakla yükümlüdür. Faturanın adrese ulaşmaması hâlinde abone, fatura bilgi ve tutarını;ödeme noktalarını TÜRKSAT kurumsal web siteleri’nden, TÜRKSAT Abone Merkezleri ve TÜRKSAT Kablo Hizmetleri Çağrı Merkezi’nden ve TÜRKSAT’ın belirleyeceği diğer yerlerden öğrenerek belirtilen tahsilat noktalarına öder. TÜRKSAT’ın belirlediği ödeme noktalarının dışında herhangi bir yere ödeme yapılması durumunda sorumluluk aboneye aittir. 5.28. Faturada belirtilen son ödeme tarihine kadar ödenmeyen fatura bedelleri için TÜRKSAT Ücret Tarifesinde belirtilen oranda gecikme bedeli uygulanır. Fatura bedelinin son ödeme tarihine kadar ödenmemesi hâlinde uygulanacak gecikme bedeli oranı ile bir önceki dönemde geç ödenen faturaya uygulanmış gecikme bedeli oranı ve miktarı faturada belirtilir. Ödenmeyen fatura bedelleri Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun’da bu konuda düzenlenen faiz oranı ile birlikte tahsil edilir. Abone tarafından fatura bedelinin ödenmemesi hâlinde TÜRKSAT, aboneliği tek taraflı olarak iptal edebilir veya hizmeti kesebilir. Ödenmemiş borcu olduğu hâlde aboneliğin devam etmesi durumunda, abonenin ödeme yükümlülüğü ortadan kalkmaz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi02 Kasım 2016

  Sayın Abonemiz; 6839679 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön