Kablo TV Ve Kablo Net Problemi

Mesut Mesut19 Ağustos 17:06

1) Şubat 2020 tarihinde Ankara'da lojmana taşınmam ve lojmanda Superonline fiber altyapısı olmaması sebebiyle TÜRKSAT Kablo Net firmasını aradım; telefondaki bayana benim için TV yayınını ileri geri alabilmenin önemli olduğunu ve Superonline'da 24 saat süreyle bu hizmetin olduğunu kendilerinin de bu hizmeti aynı şekilde verip veremeyeceklerini teyit ettim fakat tarafıma yalan söylendi, bu hizmeti 2 saat süreyle ve sadece durdur izle şeklinde verebiliyorlar.

2) Verilen i-kutu saçma sapan bir cihaz, TV ve Kablo Net yayınını tek kumandadan kullanabilme özelliği olduğundan kumanda sürekli olarak takılıyor ve işlem yapmıyor. Belirtilen reset işlemleri ve pil değişikliği fayda etmedi, dün itibariyle i-kutu değiştirildi umarım sorun çözülür ama 6 ay bize böyle bir eziyet yaşattırıldı mağdur edildik.

3) ilk kurulumun yapıldığı yaklaşık 6 aydır evin içerisindeki 3 odada internetim çekmiyor. Çünkü ilk kurulumda salonda TV'nin yanına bağlantı yapılıp gidildi ve bununla ilgili defaatle arayıp arıza kaydı ve şikayet oluşturmama rağmen modemin evin orta noktasına taşınması konusunda bir işlem yapılmadığı gibi dalga geçer gibi ücret talep ediliyor ve bu işlem yapılırsa i-kutu ile aradaki bağlantı kablosunu siz alırsınız. Vb... Saçma sapan açıklamalar getiriliyor.

Ben sizden Kablo TV yayını ve 100 Megabit internet hizmeti satın aldım ve lütfen yükümlülüklerinizi yerine getirip benim mağduriyetlerimi çözün ya da taahhüdünüzü karşılayamayacaksanız benimle olan sözleşmenizi fesih edin. 6 aydır bana ve aileme yaşattığınız zulümü çözmediğiniz takdirde adlı mercilerce çözüm arayacağımı ve yaşadığım mağduriyeti tüm platformlarda paylaşacağımı belirtirim.

 • - Görüntüleme
 • 3Yorum

Cevaplar

Kablo TV Logo Kablo TV 22 Ağustos 13:00

Sayın Abonemiz; Konu hakkında Türksat Çağrı Merkezi sistemleri üzerinden oluşturulmuş 12068971 numaralı kaydınız aktif haldedir. Kayda istinaden gerekli incelemeler sağlanarak tarafınıza bilgi iletilecektir. Kaydınızın akıbetini Çağrı Merkezi üzerinden sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0 850 804 44 44 ya da 0 850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

Kablo TV Logo Kablo TV 19 Ağustos 17:10

Sayın Abonemiz; 15678308 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Yeşim 15 Eylül 10:29  

  Kablo TV de Halk Tv, tele1 gibi kanallar yok, bilginize.

 • profile-icon Mesut 01 Eylül 18:10  

  Yaklaşık 10 gün oldu. Hiçbir çözüm üretilmediği gibi hiçbir şekilde aranıp yapılan çalışma ile ilgili bilgilendirme dahi yapılmadı. Mağduriyetimiz katlanarak artmakta, bize bu muameleyi reva gören firmanızın değerli yetkililerine saygılarımı sunuyoru

 • profile-icon Murat 01 Eylül 17:36  

  Sonuçtan bilgi verir misiniz

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler