14 Ocak
Yorum Yap
#11445365

Kablo TV Telepazarlamayı Daha Dikkatli Seçmeli!

Kablo TV' den aradığını belirten bir beyefendi telefon açtı. İsim bilgilerimi verip Kablo TV bilgilerimi sayıp, tarifelerin zamlanacağını, mayısta taahhütümün biteceğini ve bu nedenle tarife değişikliği yapmamız gerektiğini belirtti. Tavsiye edilen kampanya şu anki fiyattan 10 TL daha pahallı olmasına rağmen en uygun kampanyanın bu olduğunu belirtmesi üzerine kabul ettim.


Telefondan sonra internete girince taahhütümün mayısta değil Ağustosta biteceğini ve daha uygun kampanyalarında mevcut olduğunu gördüm. Bu nedenle Kablo TV müşteri ilişkilerini arayınca kendileri bana arayanların Telepazarlama elemanları olduğunu belirttiler, yani Kablo TV aramamış beni. Ayrıca kabul ettiğim için iptal de olmuyormuş.


Uzun zamandır ilk kez telefonda bir şey onayladım, ondan da mağdur oldum. Ayrıca Kablo TV 'nin de Telepazarlama şirketlerine daha sert kurallar koyması gerektiğine inanıyorum, yalan yanlış bilgiler ile müşterileri kandırmak kendilerine yakışmıyor. 24 yıllık Kablo TV müşterisi olarak bunu istemek benim hakkım...

Yiğit Yiğit 537 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi16 Ocak

    Sayın Abonemiz; TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. 11445365 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında 5303039 nolu kayıt numarasıyla ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller sağlanmaktadır. İlgili süreç dahilinde göstermiş olduğunuz anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 0850 804 44 44 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi14 Ocak

    Sayın Abonemiz; 11445365 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler